Biyografi

Aleyna Kalaycıoğlu’nun elenmesi kesinleşti! Zuhal Kalaycıoğlu Acun Ilıcalı Tweet’i attı, bu sözlerden sonra devam edemez

Aleyna Kalaycıoğlu’nun elenmesi kesinleşti! Zuhal Kalaycıoğlu Acun Ilıcalı Tweet’i attı, bu sözlerden sonra devam edemez, arayışı içine giren okurlarımız için Aleyna Kalaycıoğlu’nun elenmesi kesinleşti! Zuhal Kalaycıoğlu Acun Ilıcalı Tweet’i attı, bu sözlerden sonra devam edemez ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aleyna Kalaycıoğlu’nun elenmesi kesinleşti! Zuhal Kalaycıoğlu Acun Ilıcalı Tweet’i attı, bu sözlerden sonra devam edemez sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun elenmesi kesinleşti! Zuhal Kalaycıoğlu Acun Ilıcalı Tweet’i attı, bu sözlerden sonra devam edemez

TV8’de yayına giren Survivor 2021 müsabakasında sular durulmuyor. Aleyna Kalaycıoğlu Ayşe Yüksel kavgası ailelere de sıçrarken özellikle dün ekranlara gelen bölümde Acun Ilıcalı’nın konseyde yaptığı açıklamalar şok etkisi yaratmıştı. Acun Ilıcalı, Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu’nun kızının yarışmadan çekilmesini istediğini söylemişti. Son karar Aleyna’ya kalırken annesi ile görüşme hakkı da verildi. Aleyna Kalaycıoğlu ayrılacak mı, yarışmadan çekilecek mi gibi suallerin cevabı genç yarışmacının fanları aracılığıyla yoğun olarak araştırılıyordu. Lakin Bugün Zuhal Kalaycıoğlu’nun attığı bir tweet ile birlikte Aleyna’nın yarışmadan çekildiği kesinleşti.

Survivor 2021 Aleyna Ayşe kavgası gündemde kalmayı sürdürüyor. Yarışmacının aileleri de dışarıda birbirine girmiş Ayşe Yüksel’in ailesinin Aleyna Kalaycıoğlu’nun engelli kardeşi Cansu için dile getirdikleri sosyal platformda büyük olay yaratmıştı. Acun Ilıcalı bu konuyu dün akşamki konseyde gündeme getirirken özellikle Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesinin sosyal platformdan yazdıklarından rahatsız olduklarını ima etmişti. Acun Ilıcalı bunun yanı sıra Zuhal Kalaycı oğlunun kızının yarışmadan çekilmesini istediğini dile getirdiğini de konseyde anlattı. Bu hususta son kararı Aleyna verecek fakat bugün Zuhal Kalaycıoğlu öyle bir tweet attı ki Aleyna’nın yarışmadan elenmesi kesinleşti.

Esra Erol'da 2 Haziran 2021 canlı yayında reji hakaretleri biplemekten yoruldu! Hülya-Mehmet Karayılan olayı ne?

Esra Erol’da 2 Haziran 2021 canlı yayında reji hakaretleri biplemekten yoruldu! Hülya-Mehmet Karayılan olayı ne?

aleyna-kalaycioglunun-elenmesi-kesinlesti-zuhal-kalaycioglu-acun-ilicali-tweeti-atti-verdi-veris

ALEYNA’NIN ANNESİNDEN ACUN ILICALI’YA SERT SÖZLER

Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu bugün sosyal platform hesabından yaptığı paylaşımda, “Acun Ilıcalı eminim ki Tüm ayrıntı kısmı ile konuya hakimsiniz. Siz yarışmacımız da sahip çıkmadınız. Gücünüzü kullanıp kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız. Sizin de evlatlarınızı var Allah’ın Adaletine havale ettim sizi. Sadece kızımın emeklerine üzülüyorum” ifadelerini kullandı. Zuhal Kalaycıoğlu’nun bu tweeti sosyal platformya bomba gibi düşerken özellikle Acun Ilıcalı’nın yanıt verip vermeyeceği merak ediliyor.

ALEYNA KALAYCIOĞLU ELENECEK Mİ?

Acun Ilıcalı dün akşam ada konseyinde yaptığı bilgilendirmede iki yarışmacı veya ailesi ile görüşme Hakkı vereceklerini ve ailelerini sakinleştirmelerini istediklerini söylemişti. Çekimlerin önceden yapıldığı göz önünde bulundurulursa Zuhal Kalaycıoğlu’nun attığı bu tweet ardından Aleyna’nın yarışmadan çekildiği düşünülüyor. Aleyna’nın yarışma ile alakalı kararı ise bu akşam açıklanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün