Biyografi

Ali Dürüst Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ali Dürüst kimdir?, Ali Dürüst kaç yaşında?, Ali Dürüst evi nerede?, Ali Dürüst nerelidir? Ali Dürüst ev adresi?, Ali Dürüst kaç yaşında?, Ali Dürüst nerede oturuyor?, Ali Dürüst nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ali Dürüst hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 14.Mayıs.1955 senesinde doğan Ali Dürüst şu an için 66 yaşında ve Boğa burcundandır. Ali Dürüst doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamı olarak devam ettirmektedir.

Ali Dürüst Kimdir? – Ali Dürüst Evi Nerede? – Ali Dürüst Nerede Oturuyor?

Ali Dürüst Kimdir?, evi nerede?

Dürüst Şirketler Grubu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

Ali Dürüst, 14 Mayıs 1955 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Osman Dürüst adında kardeşi mevcuttur.

İlk ve orta tahsilini Galatasaray Lisesi’nde bitirdi. Liseden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okudu. Galatasaray’da uzun seneler Yıldız, Genç ve A takımlarında lisanslı olarak voleybol oynadı.

1988 yılına kadar Alo & Mintax Şirketler grubunda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 1988 senesinden şimdiye kadar Dürüst Şirketler Grubu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak iş yaşamını sürdürmektedir.

Ali Dürüst, Galatasaray Spor Kulübü’nde üç dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Temmuz 2013 tarihinde Galatasaray yöneticiliğinden ayrıldı.

Ali Dürüst, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Ali Dürüst, Arzu Dürüst ile evlidir. Murat adında bir oğlu mevcuttur.

25 Ekim 2014 tarihinde yapılacak olan Galatasaray olağanüstü kongresinde başkanlığa aday olmayacağını açıklayan Ünal Aysal’ın kadrosunun dışında hiçbir yerde görev almayacağını açıkladı.

25 Ekim 2014 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurulda yeni başkan olarak seçilen Duygun Yarsuvat tarafından Sportif A.Ş.’nin başına görevlendirilmiştir. 25 Haziran 2015 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu seçilen Yıldırım Demirören‘in listesinden TFF yönetimine girdi. Ali Dürüst, Galatasaray Sportif AŞ’deki görevinden ayrıldı.

Ali Dürüst, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takımlardan Sorumlu Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün