Biyografi

Ali Katırcıoğlu Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ali Katırcıoğlu kimdir?, Ali Katırcıoğlu kaç yaşında?, Ali Katırcıoğlu evi nerede?, Ali Katırcıoğlu nerelidir? Ali Katırcıoğlu ev adresi?, Ali Katırcıoğlu kaç yaşında?, Ali Katırcıoğlu nerede oturuyor?, Ali Katırcıoğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ali Katırcıoğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1937 senesinde doğan Ali Katırcıoğlu şu an için 84 yaşında ve burcundandır. Ali Katırcıoğlu doğum yeri ise Büyükalan Köyü, Akseki, Antalya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamı olarak devam ettirmektedir.

Ali Katırcıoğlu Kimdir? – Ali Katırcıoğlu Evi Nerede? – Ali Katırcıoğlu Nerede Oturuyor?

Ali Katırcıoğlu Kimdir?, evi nerede?

Ali Katırcıoğlu FETÖ’ye ilerki yaşlarda dâhil olmuş bir gayrimenkul zenginidir.

Ali Katırcıoğlu, 1937 senesinde Antalya’nın Akseki ilçesinin Büyükalan Köyü’nde doğmuştur.

Ali Katırcıoğlu, 1950 yılına kadar kendi memleketinde yaşamış, ekonomik zorluklardan dolayı daha sonra köyünden çıkıp Bursa’ya göç etmiştir. Orada çalışmış ve ticarete el atmıştır. 5 sene sonra tüccar olarak İzmir’e geçmiş 1959 senesinde evlenmiş ve trikotaj işine girmiştir.

1965 senesinde İstanbul’a gelip işlerine orada devam etmiş ve 1970 senesinde inşaat işine girmiştir. 1970 senesinde inşaat işine girmesiyle gayrimenkul zengini olma yolu ona açılmıştır. 2000 yılına kadar kendisi çalışmış ve emekli olup işlerini Mustafa Talat Katırcıoğlu adlı oğluna devretmiş ve kendisi zamanını FETÖ işlerine ayırmıştır.

Oğlu Mustafa Talat Katırcıoğlu Bank Asya’da Yönetim Kurulu Başkan vekilliği yaptı. PDY’nin bir çok yayın organı içinde faaliyet gösterdi. 13 Mart 2015 tarihinde yurtdışına kaçtı. Diğer oğlu Abdullah Katırcıoğlu da 1989’da Fethullah Gülen’in kardeşi Mesih Gülen’in kızı Hümeyra Gülen ile evlendi. Üç çocukları oldu. 30 Haziran 2015’te boşandı.

Fethullah Gülen zamanında Ali Katırcıoğlu‘nun soyadını beğenmemiş ve bundan sonra kendisine “Kervancı” denmesini istemiş. FETÖ mensupları içerisinde “Kervancı Abi” olarak anılan Ali Katırcıoğlu, Kervancı Ali olarak da nam yapmıştır.

Ali Katırcıoğlu, Fethullah Gülen’in talimatı ile 2007 senesinde Nelson Mandela’nın izni ile Güney Afrika’da Johannesburg’un Midrand semtinde bir tepeye Nizamiye camii, Nizamiye Medresesi ve Külliyesini inşa etmiştir. 34 milyon dolar harcayarak Selimiye camisinin kopyasını külliye, imam hatip ve aş evi olarak açtı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün