Alica Schmidt Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Alica Schmidt kimdir?, Alica Schmidt kaç yaşında?, Alica Schmidt evi nerede?, Alica Schmidt nerelidir? Alica Schmidt ev adresi?, Alica Schmidt kaç yaşında?, Alica Schmidt nerede oturuyor?, Alica Schmidt nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Alica Schmidt hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 08.Kasım.1998 senesinde doğan Alica Schmidt şu an için 23 yaşında ve Akrep burcundandır. Alica Schmidt doğum yeri ise Worms, Almanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise SporcuModel olarak devam ettirmektedir.

Alica Schmidt Kimdir? – Alica Schmidt Evi Nerede? – Alica Schmidt Nerede Oturuyor?

Alica Schmidt Kimdir?, evi nerede?

Alica Schmidt, 2021 senesinde part time olarak Alman futbol takımı Borussia Dortmund’un fitness antrenörü kadrosuna dahil oldu.

Alica Schmidt, 8 Kasım 1998 tarihinde Worms, Almanya’da doğmuştur. Tam adı Alica Megan Schmidt’dir. Üniversite eğitim hayatına Berlin’de bulunan Freie Universitat‘da devam etti.

Alica Schmidt, 2017 senesinde 20 Yaş Altı Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda 4×400 bayrak yarışında gümüş, 2019 senesinde ise 23 Yaş Altı Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda 4×400 bayrak yarışında bronz madalya kazanarak dikkatleri üzerine çekti.

Avustralya’da yayın yapan Busted Coverage tarafından ‘Dünyanın En Seksi Atleti’ seçilen Alica Schmidt, Playboy Dergisi’nden gelen poz verme teklifini sporla ön planda olmak istediği için reddetti.

175 cm boyunda olan Alica Schmidt, 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yarışacaktı, fakat Coronavirüs sebebiyle Olimpiyatlar 2021 yılına ertelendi.

Alica Schmidt’in 2017 senesinden beri Fredi Richter adında Alman vücut geliştirme sporcusu bir erkek arkadaşı mevcuttur.

Alica Schmidt, 2021 senesinde part time olarak Alman futbol takımı Borussia Dortmund’un fitness antrenörü kadrosuna dahil oldu.

Madalyaları:
2017 – Grosseto , İtalya – 20 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası – 4 × 400 m, Gümüş madalya
2019 – Gävle , İsveç – 23 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası – 4 × 400 m, Bronz madalya
2019 – Berlin – Almanya Şampiyonası – 4 × 400 m Bayrak Gümüş Madalya

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker