Biyografi

Alican Albayrak Kimdir? Evi Nerede?

Alican Albayrak Kimdir? – Alican Albayrak Evi Nerede? – Alican Albayrak Nereli?

Alican Albayrak kimdir?, Alican Albayrak kaç yaşında?, Alican Albayrak evi nerede?, Alican Albayrak nerelidir? Alican Albayrak ev adresi?, Alican Albayrak kaç yaşında?, Alican Albayrak nerede oturuyor?, Alican Albayrak nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Alican Albayrak hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 02.Nisan.1987 senesinde doğan Alican Albayrak şu an için 34 yaşında ve Koç burcundandır. Alican Albayrak doğum yeri ise Karşıyaka, İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Alican Albayrak Kimdir?, evi nerede?

Alican Albayrak, 2 Nisan 1987 tarihinde İzmir, Karşıyaka’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Ortaöğrenimini Özel Ege Lisesi ve liseyi Karşıyaka Şemikler Lisesi’nde bitirdi. Isparta’da Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi/Oyunculuk Ana Sanat Dalı, Tiyatro Bölümü‘nü bitirdi. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda stajını bitirdi. 2007 senesinde Amerika’da Fringling Academy‘de çalışmalara ve eğitimlere katıldı. Ayrıca Devlet Tiyatroları’nda oyunculuk yaptı ve özel oyunculuk dersleri de aldı.

Alican Albayrak, ABD’ den döner dönmez ekrana Derin Sular dizisinde “Kuzey” karakteri ile, Fox TV’ den giriş yapan Alican, 116 bölümden sonra kamera önündeki kariyerine ATV‘ de yayına giren Uçurum dizisinde “Atıl” karakteri ile devam etti. Uçurum bittikten sonra sağlık poblemleri sebebiyle 1 (bir) sene ara vermek zorunda kalan oyuncu, KanalD‘ de yayına giren İnadına Yaşamak dizisinde “Çekmece Nuri” sonrasında yine ATV’ de yayına giren Diğer Yarım dizisinde “Poyraz” rolünü aldı.

Alican Albayrak, 2014 senesinde “Diğer Yarım” adlı dizide Poyraz rolünde olarak oynarken; Gonca Sarıyıldız, İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç, Yamaç Telli, Nevra Serezli ile beraber oynamıştır.

2015 senesinde Atv’de yayına giren “Kara Ekmek” dizisinde Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, Başak Daşman ile birlikte oynadı.

9 Nisan 2017 tarihinde Fox Tv‘de oynamaya başlayan Limon Film’in yapımcılığını üstüne aldığı, konusunu Süleyman Çobanoğlu yazdığı, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Eray Koçak‘ın yaptığı “Savaşçı” adlı Tv dizisinde başrollerde Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Bahadır Vatanoğlu, Uğur Biçer, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol ve Doğan Bayraktar oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu:
2017 – Savaşçı (Teğmen Murat Gündünyaya geldi)(TV Dizisi)
2015 – Kara Ekmek (Ömer) (TV Dizisi)
2015 – Azim Kahramanı Ayşe (Metin) (TV Dizisi)
2015 – Acil Aşk Aranıyor (Ferhat (Konuk Oyuncu)) (TV Dizisi)
2014 – Diğer Yarım (Poyraz) (TV Dizisi)
2013 – İnadına Yaşamak (Çekmece Nuri) (TV Dizisi)
2012 – Uçurum (Eskici Atıl) (TV Dizisi)
2011 – Derin Sular (Kuzey) (TV Dizisi)
2011 – Şüphe (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu