Diziler

Alişan ve Buse Varol’un Yeni Dizisi Nedir, Ne Zaman Hangi Kanalda?

Alişan ve Buse Varol’un Yeni Dizisi Nedir, Ne Zaman Hangi Kanalda?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Alişan ve Buse Varol’un Yeni Dizisi Nedir, Ne Zaman Hangi Kanalda?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Alişan ve Buse Varol’un Yeni Dizisi Nedir, Ne Zaman Hangi Kanalda? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Alişan ve Buse Varol’un Yeni Dizisi Nedir, Ne Zaman Hangi Kanalda?

Geçtiğimiz günlerde eşi Buse Varol’un doğum gününü dışarıda kutlayan Alişan yeni dizi müjdesini verdi. Alişan eşi Buse Varol ile birlikte yeni bir dizide rol alacak mı? Yeni dizinin adı nedir? Alişan ve Buse Varol’un birlikte oynayacağı dizinin oyuncu kadrosu ve ayrıntı kısmı konumuzun devamında sizlerle olacaktır.

Alisan yeni dizisi nedir 2021

Alişan ve Buse Varol’un Yeni Dizisi Nedir?

Şarkıcı Alişan şu aralar Demet Akalın ile birlikte gündüz programı sunuyor. Sevilerek izlenen gündüz kuşağı programı yayın yaşamına devam ederken Alişan’ın yaz sezonu için yeni bir dizi hazırlığı içinde olduğu açıklamaldu. Alişan ve Buse Varol bir önceki günlerde dışarıda Buse Varol’un doğum gününü kutladılar. Alişan yemek çıkışı magazincilere verdiği röportajda yaz sezonunda yeni bir dizide oynayacağını ve internet dizisi olmadığını normal bir kanalda yayınlanacağını dile getirdi.

Alişan ve Buse Varol’un bu dizide birlikte rol alıp almayacağı kesin olmasa da Alişan’ın bulunduğu kesin. Alişan verdiği röportajda yaz sezonunda televizyon kanallarının birinde dizi yayınlanacağını ve bu dizi ile ilgili çok fazla detay vermek istemediğini dile getirdi. Oyuncu kadrosu adı ile ilgili çok fazla bilgi vermeyen Alişan’ın yeni dizisi merak konusu oldu.

Alisan ve Buse Varol dizisi oyuncu kadrosu bilgileri

Daha önce de Aynalı Tahir, Cennet Mahallesi, Dostlar Mahallesi gibi dizilerde bulunan şu aralar sunduğu gündüz kuşağı programı ile gündemde olan Alişan’ın yeni dizisi ile ilgili detaylar geldikçe konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Alişan ve Buse Varol Yeni Dizide Birlikte mi Rol Alacak?

Alişan yaz sezonu için yeni bir dizi hazırlığı içinde olduğunu dile getirdi ve diziye dair çok fazla detay vermese de televizyon dizisi olduğunu yazın yayınlanacağını dile getirdi. Buse Varol ile birlikte verdiği röportajda Buse Varol Alişan’ın dile getirdiklerini destekledi ve diziye dair çok fazla bilgi vermemesi hususunda uyardı.

Alisanin yeni dizisi

Böyle olunca Buse Varol da bu yeni dizide olacak mı? Alişan ve Buse Varol dizide partner mi olacak soruları akıllara geldi. Alişan ve Buse Varol’un yeni dizide birlikte oynamasını ister misiniz? İkinci çocuklarını yakın günlerde kucaklarına alan Alişan ve Buse Varol çiftinin hayatlarının dizi olmasına ister misiniz? Aşağıda bir yemek çıkışında Alişan ve Buse Varol çiftinin diziye dahil verdiği röportajı sizlerle paylaşıyoruz. Yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün