Biyografi

Almila Ada Kimdir? Evi Nerede?

Almila Ada Kimdir? – Almila Ada Evi Nerede? – Almila Ada Nereli?

Almila Ada kimdir?, Almila Ada kaç yaşında?, Almila Ada evi nerede?, Almila Ada nerelidir? Almila Ada ev adresi?, Almila Ada kaç yaşında?, Almila Ada nerede oturuyor?, Almila Ada nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Almila Ada hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 04.Ağustos.1994 senesinde doğan Almila Ada şu an için 27 yaşında ve Aslan burcundandır. Almila Ada doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi OyuncusuModel olarak devam ettirmektedir.

Almila Ada Kimdir?, evi nerede?

Almila Ada, 4 Ağustos 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Tam adı Almila Ada Bayazıtoğlu’dur. Babası gazeteci, annesi ise moda tasarımcısı ve öğretmendir. Annesinin işi gereğince bir süre Rusya‘da yaşadı. Çocukluğu Rusya ve İstanbul’da geçti. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünde bitirdiktan sonra da İngiltere’de Londra‘ya giderek bale ve sahne sanatları üzerine yüksek lisans yapmıştır.

1.74 boyunda ve 46 kilo ağırlığında olan Almila Ada, Londra‘da bir metro durağında iken bir cast direktörü tarafından keşfedilmiş. The Avengers: Age of Ultron / Yenilmezler 2 filminin bir sahnesi için Scarlett Johansson‘ın küçüklüğünü oynayacak bir balerin arıyorlarmış ve Almila Ada seçmeleri kazanmış. Bu olaydan sonra kamera önünde yer almaya başlamış.

Balerin olduğu senelerda aşil tendonu ve kemik problemi yaşadığı için baleyi bırakmak zorunda kaldı ve fizik tedavi görmek üzere İstanbul‘a geldi.

Yurt dışında ParisLondra Moda haftasında, ünlü Hollister markası, BBC İngiltere, Litvanya’da IQ dergisi, Italyan Vogue dergisi ve Instyle dergisi için modellik yapan Almila Ada, 2014 senesinde Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamış daha sonra Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştır.

2017 senesinde ise başrolü Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer‘in paylaştığı Adı Efsane dizisinde “Melis” kişiliğiyle başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu‘nun kızını canlandırmaya başladı.

2017 senesinin yeni yayın zamanında ise; ATV ekranlarının bi hayli beğeni alan dizisi Cennetin Gözyaşları dizisinde “Cennet” karakteri ile ekranlara geri dönmüştür. Dizide Esra Ronabar ve Berk Atan ile beraber başrolü paylaştı.

2018 senesinde başrollerinde Pınar Deniz, Hatice Aslan, Berk Cankat’ın oynadığı “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Hatice Aslan’ın rol aldığı Melike Candan kişiliğinin gençliğini oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2018 – Kırık Ayna (TV Dizisi)
2018 – Bir Deli Rüzgar (Genç Melike Candan) (TV Dizisi)
2017 – Cennet’in Gözyaşları (Cennet Yılmaz) (TV Dizisi)
2017 – Adı Efsane (Melis Aksoy) (TV Dizisi) 2017
2016 – 2017 – Kırgın Çiçekler (Lailin) (TV Dizisi)
2015 – Kaderimin Yazıldığı Gün (Nehir) (TV Dizisi)
2015 – The Avengers: Age of Ultron /Yenilmezler 2 (Genç Natasha Romanoff ) (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün