Biyografi

Alper Rende Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Alper Rende kimdir?, Alper Rende kaç yaşında?, Alper Rende evi nerede?, Alper Rende nerelidir? Alper Rende ev adresi?, Alper Rende kaç yaşında?, Alper Rende nerede oturuyor?, Alper Rende nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Alper Rende hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1995 senesinde doğan Alper Rende şu an için 26 yaşında ve burcundandır. Alper Rende doğum yeri ise İzmit olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Alper Rende Kimdir? – Alper Rende Evi Nerede? – Alper Rende Nerede Oturuyor?

Alper Rende Kimdir?, evi nerede?

Alper Rende Vine fenomenidir. Babasıyla beraber keyifli videolar çekip paylaşmaktadır.

Alper Rende, 1995 senesinde İzmit’te doğmuştur. Esasen Mardin’lidir. İstanbul, Beykent Üniversitesi Mühendislik fakültesinde yazılım mühendisliği bölümünde okumaktadır.

Alper Rende, özellikle babası ile birlikte çektiği videolarını son dönemlerin en mühim uygulamalarından Vine’ye yükleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca “Yeni Nesil” adlı rock grubunun da davulcusudur.

Alper Rende, 2016 senesinde Deniz Denizciler’in yönetmenliğini yaptığı ve konusunu yazdığı “Türk Lokumu” adlı sinema filminde Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Muhlis Asan ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2019 – Sar Basa (Ussal) (Sinema Filmi)
2019 – Enes Batur Gerçek Kahraman (Alper) (Sinema Filmi)
2017 – Çılgın Kolej (Sinema Filmi)
2017 – OHA Diyorum (Alper) (Sinema Filmi)

2016 – Türk Lokumu (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün