Biyografi

Alperen Duymaz Kimdir? Evi Nerede?

Alperen Duymaz Kimdir? – Alperen Duymaz Evi Nerede? – Alperen Duymaz Nereli?

Alperen Duymaz kimdir?, Alperen Duymaz kaç yaşında?, Alperen Duymaz evi nerede?, Alperen Duymaz nerelidir? Alperen Duymaz ev adresi?, Alperen Duymaz kaç yaşında?, Alperen Duymaz nerede oturuyor?, Alperen Duymaz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Alperen Duymaz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 03.Kasım.1992 senesinde doğan Alperen Duymaz şu an için 29 yaşında ve Akrep burcundandır. Alperen Duymaz doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi OyuncusuModel olarak devam ettirmektedir.

Alperen Duymaz Kimdir?, evi nerede?

2015 senesinde “Acı Aşk” dizisinde Ali rolünü oynadı.

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Alperen Duymaz, Ankara’da bir barda şarkı dile getirdi. Ankara’da modellik yaptı, reklam filmlerinde oynadı. 2015 senesinde Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin deneme çekimlerinde kabul edilince Ankara’dan İstanbul’a taşındı.

2015 senesinde “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde Açelya Ademoğlu kişiliğini canlandıran Beste Kökdemir’in abisi rolünde oynayarak, dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

Alperen Duymaz, 2015 senesinde “Acı Aşk” dizisinde Sezgi Sena Akay, Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Hüseyin Avni Danyal, Erkan Can ile birlikte rol aldı.

Alperen Duymaz, 18 Ağustos 2016 günü ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Bodrum Masalı” adlı dizide Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Hilmi Cem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Toprak Sağlam, Serhan Onat, Bora Cengiz, Kaan Çakır, Ebru Unurtan, Yener Gürsoy, Ezgi Şenler, Serel Yereli, Zehra Yılmaz, Nazlı Kar, Basri Albayrak, Cemalettin Çekmece, Tülin Yazkan, Tugay Bahşi ile birlikte oynadı.

2017 senesinde yapımcılığını Ay Yapım üstüne aldığı ve yönetmenliğini Sinan Öztürk ile Özgür Sevimli’nin yaptığı “Çukur” adlı dizinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Burak Sergen, Nebil Sayın, Bülent Ersoy, Cahit Berkay ve Emrah kişiliği ile Alperen Duymaz rol almıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – 2018 – Çukur (Emrah) (TV Dizisi)
2017 – Direniş Karatay (Kutay) (Sinema Filmi)
2016 – Bodrum Masalı (Ateş) (TV Dizisi)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Cesur)(TV Dizisi)
2015 – Acı Aşk (Ali)(TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu