Anastasia Thsilimpou Kimdir? Nerelidir?

Anastasia Thsilimpou Kimdir? – Anastasia Thsilimpou Evi Nerede? – Anastasia Thsilimpou Nereli?

Anastasia Thsilimpou kimdir?, Anastasia Thsilimpou kaç yaşında?, Anastasia Thsilimpou evi nerede?, Anastasia Thsilimpou nerelidir? Anastasia Thsilimpou ev adresi?, Anastasia Thsilimpou kaç yaşında?, Anastasia Thsilimpou nerede oturuyor?, Anastasia Thsilimpou nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Anastasia Thsilimpou hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 12.Kasım.1997 senesinde doğan Anastasia Thsilimpou şu an için 24 yaşında ve Akrep burcundandır. Anastasia Thsilimpou doğum yeri ise Atina, Yunanistan olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Anastasia Thsilimpou Kimdir?, evi nerede?

2015 senesinde “Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan” dizisinde (Kösem Sultan’ın çocukluğunu canlandırdı.

Anastasia Thsilimpou, 12 Kasım 1997 tarihinde Yunanistan’ın başşehri Atina’da doğmuştur.

Henüz lise 3’de öğrenimine devam eden Anastasia Tsilimpiou, ülkesinin küçük yıldızlarından biri. Küçüklüğünden beri reklam filmlerinde oynayan Anastasia Thsilimpou, önce bir modellik ajansına kaydoldu. Sonra reklam filmleri için kamera karşısına geçmeye başladı. Sonra da dizi oyunculuğuna başladı. 8 yaşında iken Yunanistan’da oynayan bir dizi olan “Melek Kalbi” dizisinde oynadı. Bu dizi aracılığıyla onu bütün Yunanistan tanıdı. Daha sonra Ada adlı bir başka yapımda rol aldı.

Anastasia Thsilimpou, yalnızca kamera karşısında değil tiyatro sahnesinde de tiyatro oyunculuğu yapmaktadır. Özellikle de “Annie Sullivan Mucizesi” adlı oyunu Yunanistan’da büyük yankı uyandırdı.

Anastasia Thsilimpou, 2015 senesinin Eylül ayında ilk kez bir Türk dizisinde başrol oynayacak.

12 Kasım 2015 tarihinde Star TV’de başlayacak olan, yapımcı Timur Savcı’nın yapımcılığını üstüne aldığı, ‘Kösem Sultan’ dizisinde Safiye Sultan’ı Hülya Avşar canlandıracak. Kösem Sultan’ı ise Beren Saat canlandıracak. Ekin Koç‘un rol aldığı I. Ahmet‘in eşi olacak olan Kösem Sultan’ın çocukluğunu ve gençliğini Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou 9 bölüm canlandıracak.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları :
2008 – 2009 – Annie Sullivan Mucizesi

Filmleri ve Dizileri:
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan (Kösem Sultan) (TV Dizisi)
2010 – 2011 – Ada (TV Dizisi)
2006 – Melek Kalbi (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker