Andrey Polyanin Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Andrey Polyanin kimdir?, Andrey Polyanin kaç yaşında?, Andrey Polyanin evi nerede?, Andrey Polyanin nerelidir? Andrey Polyanin ev adresi?, Andrey Polyanin kaç yaşında?, Andrey Polyanin nerede oturuyor?, Andrey Polyanin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Andrey Polyanin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 24.Ekim.1986 senesinde doğan Andrey Polyanin şu an için 35 yaşında ve Akrep burcundandır. Andrey Polyanin doğum yeri ise Rusya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Andrey Polyanin Kimdir? – Andrey Polyanin Evi Nerede? – Andrey Polyanin Nerede Oturuyor?

Andrey Polyanin Kimdir?, evi nerede?

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programına katıldı.

Andrey Polyanin, 24 Ekim 1986 tarihinde Rusya’da doğmuştur. Esasen Rus olan Andrey Polyanin uzun senelerdır Türkiye’de yaşamakta ve modellik yapmaktadır. Asıl iş tekstil ticareti ile uğraşmaktır. Andrey küçük iken annesi ile babası emekli olduktan sonra sıcak bir bölgeye gelmek istediklerinden İstanbul’a göç etmişler ve kendi işlerini açmışlar.

Andrey Polyanin, daha sonra Türk vatandaşı olup askerlik görevini de 2010 senesinde İstanbul’da 66. Mekanize Piyade Tugayında yapmıştır.

Şahika Tekand’dan oyunculuk dersleri almıştır. 2014 senesinde Murat Yıldırım, Selma Ergeç, Gülçin Santırcıoğlu, Baki Davrak, Bülent Alkış’n başrollerde oynadığı “Kırımlı” adlı sinema filminde yüzbaşı rolünde oynamıştır.

Andrey Polyanin, 2015 senesinde Mercedes-Benz Fashion Week’te podyuma çıkarak Les Benjamin’in 2015-2016 sonbahar / kış koleksiyonunu sergiledi.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de yaşamını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

2017 senesinde TRT’de oynayan ve başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Kerem Kupacı, Fusun Kostak gibi oyuncuların olduğu “Kalk Gidelim” adlı dizide Veli Demir kişiliğini canlandırdı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – Kalk Gidelim (Veli Demir)(Tv Dizisi)
2014 – Kırımlı (yüzbaşı) (sinema filmi )

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün