Diziler

Ankara Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Ankara’nın Neresi?

Ankara Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Ankara’nın Neresi?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ankara Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Ankara’nın Neresi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ankara Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Ankara’nın Neresi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Geçtiğimiz günlerde set çalışmalarını büyük bir hızla başlanan Ankara dizisi çok kısa bir süre sonra TRT1 ekranlarında seyircisiyle bir araya gelecek. Ankara dizisi ile ilgili birden fazla merak edilen konu oldu. Dizi konusu ve oyuncularının bunun yanında çekim yerleri ile de seyirciler de araştırma konusu oldu. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Ankara dizisinin nerede çekildiğinden ve çekim yerlerinden siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bir biçimde söz etmek istedik. Gelin Ankara dizisinin çekim yerlerini haberimizin devamını okuyarak öğrenin..Ankara Dizisi Nerede Çekiliyor

Ankara Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu ekibinde bulunan Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman ve Atılay Uluışık gibi birbirinden tecrübeli isimleri barındıran Ankara dizisinde milli İstihbarat konusu işlenecektir. Dizinin çekim yeri olarak ise isminden de altı çizildiği gibi Ankara’dan yararlanılacaktır. Ankara’nın birden fazla farklı semtinde çekilecek olan dizi birkaç ay sonra TRT 1 ekranlarında seyircilerin karşısına çıkacaktır.

Ankara Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Ankara Dizisi Hangi İl ve İlçede ÇekiliyorAnkara dizisinin çekim şehri olarak isminden de anlaşıldığı üzere Ankara ile seçildi. Ankara’nın aşağı yukarı her semtinde çekimleri sürdürülecek olan dizinin çekimlerinde ilçe olarak Keçiören, Akyurt, Altındağ, Gölbaşı, Polatlı ve Sincan başta olmak üzere birden fazla ilçeden yararlanıldı. Lakin Ankara dizisinin çekimlerinin sürdürüleceği ilçeler net bir biçimde resmi siteler aracılığıyla açıklanmadı.

Ankara Dizisi Çekim Yerleri

Ankara dizisinin yönetmenliğini Hakan Kırvavaç üstlenirken konusunu ise Ethem Özışık kaleme almıştır. Dizi çekimlerinde ise kapalı ve açık mekanlardan sürekli olarak yararlanılmıştır. Milli istihbarat konusunun işlenecek olduğu Ankara dizisinde sahnelere uygun tek çok değişik mekandan yararlanılmıştır. Dizi yayınlanmaya başladığı zaman çekim yerlerini adres bilgisi ile birlikte daha açık bir biçimde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Ankara Dizisi Çekim Yerleri

Ankara Dizisi Mekanları

Ankara dizisinin çekim mekanları olarak birden fazla farklı yerden yararlanıldı. Ankara’nın farklı semtlerinde çekimlerin sürdürülecek olduğu Ankara dizisi seyircilere kendisini sevdirmeyi planlıyor. Dizi çekimlerine halen yeni başlandığı için mekanlar ile ilgili geniş bir şekilde bir bilgi yayınlanmadı. Lakin Ankara dizisinin fragmanını ve tanıtımının yayına girmesinın ardından dizinin çekim mekanlarını da daha kapsamlı bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza sunacağız.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza TRT 1’de yayına girecek olan Ankara dizisinin çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından söz etmek istedik. Sizlerin de Ankara dizisinde kullanılmış olan mekanlardan merak ettiğiniz yerler olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca dizide bulunacak olan oyuncuları yakında zamandan incelemek isteğe göre Ankara Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Konusu isimli konumuza da bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün