Bilgi

Annenin Sorumsuzluğu Pes Dedirtti!

Annenin Sorumsuzluğu Pes Dedirtti!, arayışı içine giren okurlarımız için Annenin Sorumsuzluğu Pes Dedirtti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Annenin Sorumsuzluğu Pes Dedirtti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Annenin Sorumsuzluğu Pes Dedirtti!

Sosyal medya aracında yayına giren görüntüler pes artı dedirtti. Genelde Türkiye’de görmeye alışkın olduğumuz olay yurt dışında yaşandı. İnsanlar hayret etti.

Plajda ana yola çıkmak üzere olan bir bebek gören bireyler hemen müdahale etti ve çocuğu kurtardı. Daha sonra plajda anneyi aramaya başlayan bireyler bir kadının gayet mülayim bir biçimde gelip çocuğu aldığını ve teşekkür bile etmeden gidince insanlar hayret etti.

Güneş Tutulması Saat Kaçta? Türkiye'den Görülecek Mi? Etkileri Neler?

Güneş Tutulması Saat Kaçta? Türkiye’den Görülecek Mi? Etkileri Neler?

İnternette yayılan görüntler yabancıları şaşkına çevirdi. Oysa bizde doğurup sokağa salınan, sokaklar başıboş ve eğitimsiz hatta canilikle yetişen çocuklar dolu. Lakin yurt dışında bu görüntülere alışık olmayanlar bir olayla karşılatı. 

Plajda bir çocuk hemen hemen ana yola çıkmak üzere görüldü. Çocuğu görenler hemen kucağına aldı ve ebeveynlerini aramaya başladı. Lakin ardından bir kadın bi hayli mülayim bir biçimde gelip çocuğu aldı. Yayılan bu görüntüler büyük ve şiddetli bir tepkiye yol açtı. Tepkiler sosyal platformda çığ gibi büyüdü.

Dymchurch, Kent’te bir plajda Canterbury’den 32 yaşındaki Michael Currid, anne ve babasını arayan ufak bir çocuk buldu. Michael, çocuğun arabaların geçtiği bir yola çıkan merdiveni tırmanırken gördü. Michael orada bulunan insanlara çocuğun kendilerine ait olup olmadığını sordu. Daha sonra çocuk “anne” diye seslendi ve tam o sırada öte yandan telefonla konuşan diğer eliyle de çocuğa doğru uzatan bir kadın geldi.

Görüntülerin TikTok’ta paylaşmasının ardından sosyal platform kullanıcılarını önce şaşırdı ardından büyük tepki verdi. Görüntüleri kaydeden kişi de “İğrenç, şaka mı bu” diye verdi.

Sosyal medya kullanıcılar, “Vay canına, iğrenç…” “Adama teşekkür bile etmemesi ve telefonla kınuşmaya devam etmesi..” “Bakamayacaksan çocuk yapma!” yorumlarında bulundu.

Görüntüleri çeken Lex, “Michael ve ben kumsalın kenarından aşağı doğru yürüyorduk ki, bir bebeğin basamakları tırmandığını fark ettik. Bebek, sahilden bir yola çıkan beton basamakları sürünerek tırmandı. Bebek uzun bir yol kat etmiş. Sanırım bir kız çocuğuydu. Bebek, annesinin uzaktan döndüğünü görünce anne diye seslendi. Michael onu geri verirken anne hiçbir şey söylemedi. Yaşananlardan ötürü şoke olduk ve bunu dostlarımız ile ailemizle paylaşmak istedik.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün