Antonio Stokes Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Antonio Stokes kimdir?, Antonio Stokes kaç yaşında?, Antonio Stokes evi nerede?, Antonio Stokes nerelidir? Antonio Stokes ev adresi?, Antonio Stokes kaç yaşında?, Antonio Stokes nerede oturuyor?, Antonio Stokes nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Antonio Stokes hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 23.Ağustos.1978 senesinde doğan Antonio Stokes şu an için 43 yaşında ve Başak burcundandır. Antonio Stokes doğum yeri ise Washington DC, ABD. olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Antonio Stokes Kimdir? – Antonio Stokes Evi Nerede? – Antonio Stokes Nerede Oturuyor?

Antonio Stokes Kimdir?, evi nerede?

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programındadır.

Antonio Stokes, 23 Ağustos 1978 tarihinde ABD’nin başşehri Washington DC’de dünyaya gelmiştir. Tam adı Antonio Jean Stokes’dir. Annesi İtalyan, babası Amerikalı zencidir. Bu sebeple dünyaya Beşiktaşlı olarak geldiğini söylemektedir.

Babası asker olduğu için epeyce gezdiler. En son babasının görevi nedeni ile küçükken İstanbul’a geldiklerinde babası vefat etti. Sonra Amerika’ya döndü. ABD’de Üniversitenin Motor mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteden mezun olduktan sonra tekrar İstanbul’a geldi. Çeşitli kurs ve okullarda İngilizce öğretmenliği yaptı. Okan Üniversitesinde İngilizce öğretmenliği yaptı. Daha sonra Türkiye vatandaşlığına geçti. Antonio Stokes, İstanbul‘da bir anaokulunda müdürlük yapmaktadır.

2014 senesinde, Antonio Stokes’in Jim kişiliğini rol aldığı film içinde film çekme öyküsü olan “Neden Tarkovski Olamıyorum?” filminin yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu üstlenirken, başrolde Tansu Biçer yer alıyor. Diğer rollerde ise Esra Kızıldoğan, Vuslat Saraçoğlu, Menderes Samancılar, Tülay Bursa, Recep Yener, Sacide Taşaner ve Serkan Genç oynadılar.

16 Mart 2015 tarihinde Selçuk Yöntem’in sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına Robbie-Lee Valentine ile birlikte yarışmacı olarak katıldı fakat daha ilk soruda elendiler.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayına giren talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de yaşamını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Neden Tarkovski Olamıyorum?(Jim) (sinemafilmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker