Biyografi

Aras Aydın Kimdir? Evi Nerede?

Aras Aydın Kimdir? – Aras Aydın Evi Nerede? – Aras Aydın Nereli?

Aras Aydın kimdir?, Aras Aydın kaç yaşında?, Aras Aydın evi nerede?, Aras Aydın nerelidir? Aras Aydın ev adresi?, Aras Aydın kaç yaşında?, Aras Aydın nerede oturuyor?, Aras Aydın nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Aras Aydın hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 02.Temmuz.1989 senesinde doğan Aras Aydın şu an için 32 yaşında ve Yengeç burcundandır. Aras Aydın doğum yeri ise Eskişehir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi OyuncusuSinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Aras Aydın Kimdir?, evi nerede?

Aras Aydın, 2 Temmuz 1989 tarihinde Eskişehir’de doğmuştur. Tam adı Mehti Aras Aydın’dır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun oldu.

Aras Aydın, 2010 senesinde yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı ve Bülent Emin Yarar’ın başrolde olduğu ”Öğretmen Kemal” adlı dizide Mert rolünde oynadı.

2012 senesinde ”Şefkat Tepe” adlı dizide Teğmen Volkan rolünde oynadı. 2014 senesinde yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı, başrollerini Melis Birkan, Muhammet Uzuner, Meral Çetinkaya, Özgür Çevik, Burak Sergen, Burak Sağyaşar’ın paylaştığı ”Saklı Kalan” adlı dizide Ateş rolünde oynadı.

2014-2015 seneler içerisinde ”Kiraz Mevsimi” adlı dizide Emre Yiğit rolünde oynadı. Dizide Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya, Fatma Toptaş, Ayşegül Ünsal, Hakan Çimenser, Neslihan Yeldan, Atilla Saral rol aldı.

2015-2016 seneler içerisinde ”İnadına Aşk” adlı dizide Polat Barutçu rolünde oynadı.

2016 senesinde ”N’olur Ayrılalım” adlı dizide Ulaş Vardar rolünde oynadı. Dizinin başrollerinde Nilay Duru, Aras Aydın, Gürgen Öz, Nilperi Şahinkaya oynadı.

2016 senesinde yönetmenliğini Türkan Derya ve Murat Aksu’nun yaptığı ”Altınsoylar” adlı dizide Oğuz Bakır rolünü canlandırırken, Ayça Ayşin Turan, Bennu Yıldırımlar, Şebnem Bozoklu, Cihat Tamer, Burak Sevinç, Begüm Akkaya, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Görkem Şarkan, Sami Aksu, Zeynep Kankonde ve Bora Koçak ile beraber oynadı.

2016 senesinde “Oğlan Bizim Kız Bizim” adlı sinema filminde Aras Aydın, Melis Babadağ, Bala Atabek, Emrah Şahan, Mustafa Şen rol almıştır.

31 Mart 2018 günü akşamı ATV’de başlayan ve yönetmenliğini Serkan İpekören’in üstüne aldığı “Masum Değiliz” dizisinde başrollerde Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Oya Unustası ve Sercan Badur ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2018 – Masum Değiliz (Emir) (TV Dizisi)
2016 – Oğlan Bizim Kız Bizim (Emre) (Sinema Filmi)
2016 – Altınsoylar (Oğuz Bakır) (TV Dizisi)
2016 – N’olur Ayrılalım (Ulaş Vardar) (TV Dizisi)
2015 – 2016 – İnadına Aşk (Polat Barutçu) (TV Dizisi)
2014 – Saklı Kalan (Ateş) (TV Dizisi)
2014 – 2015 – Kiraz Mevsimi (Emre Yiğit) (TV Dizisi)
2012 – 2014 – Şefkat Tepe (Teğmen Volkan) (TV Dizisi)
2010 – Öğretmen Kemal (Mert) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu