Fragmanlar

Arıza 20.Bölüm Önizleme izle

Arıza 20.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Arıza bu hafta yayına girecek mı?

Arıza 20.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Arıza dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 31 Ocak Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Fuat Ersoylu, Burak’ın isteği üzerine sade bir törenle defnedilir. İhtiyar’ın sağ kolu Safir ise Ali Rıza’yla temasa geçer ve Ali Rıza’ya ilk vazifesini verir. Burak babasının ölmeden önce kendisine dile getirdiği bir isimin peşine düşer. Halide uzun süredir hayalini kurduğu, Ali Rıza’yla başlarını dinleyebilecekleri ufak bir tatilin heyecanı içindedir. Muzaffer uzun seneler sonra bir gerçeği Rukiye Hanım’a hatırlatma ihtiyacı hisseder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu