Fragmanlar

Arıza 21.Bölüm 3. Önizleme izle

Arıza 21.Bölüm 3. Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Arıza bu hafta yayına girecek mı?

Arıza 21.Bölüm 3. Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Arıza dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 7 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Burak, abisinin babasını sattığını öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ali Rıza ise İhtiyar’la artık bir araya gelmiştir ve Balaban’ı bulacağına dair ona söz verir. Ali Rıza, Balaban’ı ararken, Balaban Halide’nin kliniğine tatsız bir ziyarette bulunarak kendini gösterir. İhtiyar’ın öncülüğünde toplanan konsorsiyum üyeleri yeni zamanda neler yapacaklarını kararlaştırırlar. Burak ve Balaban ise yeni bir iş birliğinin temellerini atmıştır. Babasıyla alakalı her geçen gün yeni bir şey öğrenen Ali Rıza’nın aklı ise iyiden iyiye karışır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu