Arıza 23.Bölüm Önizleme izle

Arıza 23.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Arıza bu hafta yayına girecek mı?

Arıza 23.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Arıza dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 21 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Balaban Safir’in karşısındadır ama konuşmaya pek niyetli değildir. Rukiye ise Muzaffer’le konuştuğundan beri korkularını bir türlü dizginleyemez hale gelmiştir. İhtiyar’ın elinden sürpriz bir şekilde kaçırılan Balaban, Ali Rıza’yla bir anlaşma yapmak ister. Burak ise Balaban’la çoktan yeni bir anlaşma yapmış, işe koyulmuştur. Halide ve Ali Rıza gelecekleri adına mühim bir karar verirler. Abisiyle buzları erittiğini düşünen Burak, yaptığı planla abisini zor bir durumda bırakırken kendisini bekleyen sürprizin farkında değildir.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/jWFvigm7iWE” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker