Diziler

Arıza Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı Fragmanı

Arıza Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı Fragmanı, Dizi haberleri kategorimizde Arıza Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı Fragmanı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Arıza Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı Fragmanı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Arıza Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı Fragmanı

Arıza Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı Fragmanı

TRT1 Yeni dizisi Arıza oyuncuları karakterleri kimler? Arıza dizisi hangi gün saat kaçta yayına girecek? İlk fragman yayınlanma tarihi daha belli olmadı fakat yakın günlerde açıklanacağa benziyor takipte kalın

Türkiye’nin en mühim oyuncularından birisi olan Kenan İmirzalıoğlu bi hayli iddialı bir yapımla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Her sene, dizi sezonuna muhakkak ismini duyuran bir projenin içinde kendine yer bulmayı başaran yakışıklı oyuncu, hatırlanacağı üzere geçen sene “Mehmed Bir Cihan Fatihi” ile büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı.

Kenan İmirzalıoğlu benzer bir başarısızlık yaşamamak adına uzun süredir kendisine gelen teklifleri ince eleyip sık dokuyordu. Kenan İmirzalıoğlu nihayet uzun süredir araştırdığı, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuduğu o projeyi buldu. Özellikle pahalı yapımlarla dikkat çeken ES Film’in yapımcılığını üstleneceği Arıza isimli dizi projesi için uzun zamandan bu yana İmirzalıoğlu ikna edilmeye çalışılıyordu.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu, konusunu çok beğendiği Arıza dizisinden gelen teklifi kabul etti. Kadın oyuncu için halen netleşmiş bir durum olmasa da oklar şuan için Cansu Dere’yi işaret ediyor. Yeni sezonda TRT ekranlarında seyircisiyle bir araya gelecek olan Arıza dizisinin konusuyla alakalı herhangi bir açıklama yapılmış değil. Konusu adeta sır gibi gizli tutulan Arıza dizisinin yönetmen koltuğunda hangi ismin bulunacağı birkaç gün içinde netleşecek. Aynı biçimde dizinin cast ekibi ve kamera arkası ekibi bi hayli hızlı bir biçimde şekillenecek. Yaz aylarında çekimlerine başlanacak olan Arıza dizisinin Eylül ayına yetişmesi amaçlanıyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun bu projesinin başarılı olup olamayacağı daha şimdiden merak konusu.

Arıza projesinin yapımcılığını üstlenen ES Film; Payitaht, İsimsizler, Filinta, Yarim İstanbul gibi projelerin altına imza atmayı başardı. Şirketin bu proje için çok oldukça önemli bütçeyi gözden çıkaracağı bilgisi yer alıyor.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu şu anda Türkiye’nin en popüler erkek oyuncularından biri olarak kabul görüyor. 18 Haziran 1974 Ankara doğumlu olan Kenan İmirzalıoğlu’nun kariyeri katıldığı bir modellik yarışmasıyla birden değişiverdi. Arkadaşlarının ısrarı ile dahil olduğu yarışmada birincilik elde eden Kenan İmirzalıoğlu, bir anda tüm dikkatleri üzerine çekti. Best Model of The World isimi prestijli ödülün sahibi olan İmirzalıoğlu’na o dönem çok sayıda dizi teklifi geldi. Deli Yürek adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başladı.

Burada oynadığı Yusuf Miroğlu kişiliği büyük ses getirdi. O dönem dil ve oyunculuk eğitimi için Amerika’ya gitti. Alacakaranlık, Yazı Tura gibi yapımlarda rol aldı. Daha ardından Son Osmanlı Yandım Ali isimli çalışmada kendine yer buldu. Kenan İmirzalıoğlu’nun en fazla ses getiren projesi hiç şüphe yok ki Ezel dizisi oldu. Burada Cansu Dere ile birlikte harika bir performans gösteren yakışıklı oyuncu, çok sayıda ödülün de sahibi oldu. Aynı biçimde Karadayı isimli dizideki performansı da hayranlarından büyük takdir topladı. Karadayı, Ejder Kapanı, Uzun Hikaye gibi uzun metraj film projelerinde de oynayan Kenan İmirzalıoğlu, son kez yalnızca 6 bölüm süren Mehmed Bir Cihan Fatihi adlı diziyle ekranlarda yer aldı.

İmirzalıoğlu yakın zaman sonra Arıza dizisi ile sevenlerinin yeniden karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu