Arka Sokaklar 574.Bölüm Fragmanı izle

Arka Sokaklar 574.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Arka Sokaklar bu hafta yayına girecek mı?

Arka Sokaklar 574.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. KANAL D ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Arka Sokaklar dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 22 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Zafer’in peşine tek başına giden Bahar’dan haber alınamamaktadır. Bahar’a ulaşmak için her yol denenir. Herkes aranır. Emniyette gerilim devam ediyordir. Bu sırada Hüsnü Başkomisere bir telefon gelir. Bahar, Zafer’in evinin uzağında bir mevkii de baygın olarak bulunmuştur. Mesut ve Selin hemen olay yerine intikal edip Bahar’ı hastaneye götürürler. Bahar ciddi biçimde darp almış ve baygındır. Selin ambulanstadır. Sağlıkçılardan aldığı ilk bilgilerde hiç iç açıcı değildir.

Bahar’ın durumundan haberdar olan Arif müdür soluğu İstanbul’da alır. Yeğeni Bahar’ın başına gelenlerden Hakan’ı sorumlu tutar. Öfkesine engel olamaz, sert bir çıkış yapar.

Kaçak durumda olan Zafer “Amca” lakaplı Servet Karaca’ya ulaşmaya çalışmaktadır. Zafer’in tek çıkış yolu Servet amcadır. Servet, Zafer’den pek hoşlanmamaktadır. Zafer’e son bir iyilik yaparak yurt dışına kaçmasına yardım eder. Ancak ekibimiz son anda Zafer’i bulur. Şimdi Zafer ve Hakan yüz yüzedır.

Selin’in sırt ağrıları nörinom rahatsızlığı sebebiyle devam ediyordir. Ağrılara dayanamadığı için Dr. Alize’nin verdiği ilaçları uyarılarına rağmen fazla içmektedir. Mesut uyarmaya, yardımcı olmaya çalışsa da, ağrıların dayanılmazlığı sebebiyle ona da çıkışır.

Bahar, Zafer’in evinin uzağında bir mevkii de baygın olarak yer alıyor!

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/Y85h6abbXsM?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=43″ frameborder=”0″ allowfullscreen]

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker