Diziler

Arka Sokaklar Final Yapıyor! Arka Sokaklar’da Rekor Sonrası Final!

Arka Sokaklar Final Yapıyor! Arka Sokaklar’da Rekor Sonrası Final!, arayışı içine giren okurlarımız için Arka Sokaklar Final Yapıyor! Arka Sokaklar’da Rekor Sonrası Final! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arka Sokaklar Final Yapıyor! Arka Sokaklar’da Rekor Sonrası Final! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar Final Yapıyor! Arka Sokaklar’da Rekor Sonrası Final!

15 sezondur devam eden ve reytingler de 15 sezondur zirvedeki yerini koruyan Arka Sokaklar final yapıyor! Ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar seyircilerine senelerdır beklenen kötü bilgi geldi!

Türker İnanoğlu yapımcılığında başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi isimlerin senelerdır olduğu dizi Arka Sokaklar’da sona gelindi! Polisiye dizi Arka Sokaklar ekranlara veda ediyor. 2006 senesinde ekranlara merhaba diyen ve reyting listesindeki yerini 500 küsur bölümdür koruyan Arka Sokaklar seyircilerine kötü haber! Final tarihi bilgisi verildi! 

Yıllar önce başladığında kimsenin tahmin etmeyeceği biçimde uzun bir ömrü olan Arka Sokaklar dizisi 15 sezondur aynı heyecanla izleniyordu. Lakin görünen o ki dizide bir karar verildi.

YILLARDIR ZİREVDEYDİ!

Yozgat Bayram namazı saati 2021 Yozgat Bayram namazı vakti kaç?

Yozgat Bayram namazı saati 2021 Yozgat Bayram namazı vakti kaç?

Pazartesi akşamlarının rekor bölümlü dizisi Arka Sokaklar tüm sosyal platform mizahlarına rağmen sağlam reytinglerini koruyor. Karakterlerin her bölüm ölecek gibi verilmesi ile, “Adam tam bir pislik çıktı Rıza Baba” gibi cümleleri ile fenomen olan dizi ekranlara rekor bölüm sayısı ile veda ediyor.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ?

Yıllardır ekranalara gelen ve reyting listesindeki yerini koruyan dizi Arka Sokaklar’da şuana dek birden fazla oyuncu isim yer aldı.

İlk olarak Gamze Özçelik, Uğur Pektaş, Pınar Aydın gibi isimlerin de kadrosuna bulunan ardından ise temel kadrodan yalnızca Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz ve Özgür Ozan kalan Arka Sokaklar’da veda vakti!

15 sezondur heyecan dolu polisiye hikayeleri ile ekrana gelen dizinin hayranlarına sürpriz haber bilgisi verildi. Dizide veda vakti geldi. Dizinin ilk bölümünde bulunan çocuk oyuncuların yaşlandığı polisiye dizide sona gelindi.  

VEDA TARİHİ AÇIKLANDI

Arka Sokaklar oyuncuları 15 sezondur devam eden temposuna veda ediyor. 15 senedir dizide bulunan, dizide yaşlanan, evlenen, büyüyen oyuncular ilk bölümdeki heyecanla işlerini sürdürdüklerini açıklamıştı.

Arka Sokaklar seyircileri de 15 senedir diziyi ilk günkü heyecanla takip ediyor. Arka Sokaklar hala Pazartesi akşamlarının reyting listesinde zirve dizisi.

Arka Sokaklar seyircilerine bir iyi bir kötü bilgi geldi. Dizi final yapıyor fakat ekranalara geri dönecek! Arka Sokaklar dizisi sezon arası veriyor. Ekranların en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar 18 Haziran’da 594. Bölümü ile sezon arası vererek sezon finali yapacak. Yani dizi 16. Sezon onayını da alarak gelecek sezon yine ekranlarda olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün