Biyografi

Arka Sokaklar Giray Kimdir? Ceyhun Özkuş Kaç Yaşında?

Arka Sokaklar Giray Kimdir? Ceyhun Özkuş Kaç Yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Arka Sokaklar Giray Kimdir? Ceyhun Özkuş Kaç Yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arka Sokaklar Giray Kimdir? Ceyhun Özkuş Kaç Yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar Giray Kimdir? Ceyhun Özkuş Kaç Yaşında?

Arka Sokaklar dizisinde Giray kişiliğini canlandıran Ceyhun Özkuş bi hayli merak konusu oldu. Peki Arka Sokaklar Giray Ceyhun Özkuş kimdir? Ceyhun Özkuş nereli? Ceyhun Özkuş kaç yaşında? Ceyhun Özkuş sevgilisi kim?

10 sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisindeki Giray kişiliği merakla aranmaya başlandı. Giray kişiliğini canlandıran oyuncun gerçek adı merak ediliğ araştırılmaya başlandı. Arka Sokaklar Giray kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Sevgilisi var mı?

Başrollerinde Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Yüsra Geyik, Zafer Ergin, Onur Bay gibi isimlerin olduğu 2006 senesinde ilk bölümü ile ekranlara gelen dizi Arka Sokaklar’da Giray kişiliğine hayat veren Ceyhun Özkuş bi hayli merak konusu oldu.

Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş’e saldıran ve tecavüz eden sapık Giray kişiliğine hayat veren Ceyhun Özkuş ile ilgili bilgiler haberimizin detay kısmında yer alıyor.

CEYHUN ÖZKUŞ KİMDİR?

Ceyhun Özkuş Ankara doğumludur. Polatlı TOBB Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Ardından da Akdeniz Üniversitesi Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur. Ceyhun Özkuş’un İnstagram hesabı “y.ceyhunozkus” olarak aratarak bulacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün