Biyografi

Arka Sokaklar kaç yıldır var? Arka Sokaklar ilk bölüm tarihi

Arka Sokaklar kaç senedir var? Arka Sokaklar ilk bölüm tarihi, arayışı içine giren okurlarımız için Arka Sokaklar kaç senedir var? Arka Sokaklar ilk bölüm tarihi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arka Sokaklar kaç senedir var? Arka Sokaklar ilk bölüm tarihi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar kaç senedir var? Arka Sokaklar ilk bölüm tarihi

Arka Sokaklar kaç senedir var? Kanal D ekranların en bi hayli beğeni alan dizisi Arka Sokaklar ilk bölüm tarihi merak ediliyor! Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Arka Sokaklar ilk bölüm tarihi siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik! İşte Arka Sokaklar dizisi bilgileri!

Arka Sokaklar kaç senedir var?

Kanal D ekranların Erler film imzalı dizisi Arka Sokaklar 15 senedir Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Orhan Oğuz yönetmenliinde başlayan yapım 16. sezonuyla da devam edecek.

Arka Sokaklar ilk bölüm tarihi!

Arka Sokaklar Kanal D ekranlarında 1. bölümü 31 Temmuz 2016 senesinde başladı. Arka Sokaklar o tarihten bu yana 15 sezondur kesintisiz olarak Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

Arka Sokaklar dizisinde Gamze Özçelik, Uğur Pektaş, Berk Oktay gibi şu an reyting rekorları kıran oyuncular geldi geçti. 

Arka Sokaklar ilk bölüm itibariyle Rıza Baba, Mesut Komser, Hüsnü Komser, Zeliş gibi karakterler durmadan sürdürmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün