Biyografi

Arka Sokaklar Şule Kimdir? Ecem Öz Kaç Yaşında?

Arka Sokaklar Şule Kimdir? Ecem Öz Kaç Yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Arka Sokaklar Şule Kimdir? Ecem Öz Kaç Yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arka Sokaklar Şule Kimdir? Ecem Öz Kaç Yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar Şule Kimdir? Ecem Öz Kaç Yaşında?

2006 senesinde ilk bölümü ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisinin Şule’si bi hayli merak konusu oldu. Kanal D’nin reyting birincisi dizisi Arka Sokaklar’da Şule kişiliğini canlandıran isim Ecem Öz kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Şule Çoban kişiliğini canlandıran genç oyuncu Ecem Öz bi hayli merak konusu oldu. 10 sezondur devam eden ve hala reyting listesinde ilk sırada bulunan polisiye dizi Arka Sokaklar’da öncedenleri çocukluğunu seyrettiğimiz Hüsnü Çoban’ın ufak kızı Şule artık genç bir kız olarak ekranla gelecek. Şule kişiliğine hayat veren oyuncu Ecem Öz bi hayli merak konusu oldu. 

Peki genç oyuncu Ecem Öz kimdir?

Ecem Öz 2004 senesinde İstanbulda doğmuştur. İlk olarak 2016 senesinde LCW reklamı ile ekranlara gelmiştir. Pek çok reklam filminde bulunan genç oyuncu sırasıyla Ülker, Çokokrem, Becel, Yumoş, Sleppy, Genç Gönüller gibi reklamlarda yer almıştır. 

Ecem Öz 2019 senesinde Arka Sokaklar dizisine ilk dizi oyunculuğuna adım atmıştır ve burada ufak Şule’nin gençliğini canlandırmaktadır.    

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün