Diziler

Arka Sokaklar sürpriz ayrılıklar! Kimse kalmıyor! 3 isim daha gitti

Arka Sokaklar sürpriz ayrılıklar! Kimse kalmıyor! 3 isim daha gitti, arayışı içine giren okurlarımız için Arka Sokaklar sürpriz ayrılıklar! Kimse kalmıyor! 3 isim daha gitti ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arka Sokaklar sürpriz ayrılıklar! Kimse kalmıyor! 3 isim daha gitti sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar sürpriz ayrılıklar! Kimse kalmıyor! 3 isim daha gitti

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar’da yaprak dökmü senesi! Sezon finaline girecek olan Arka Sokaklar dizisinde yeni sezonda 4 ayrılık birden yaşanacak! Dizinin ilk bölümden bu yana bulunan mühim isimleri Arka Sokaklar macerasını artık sonlandırmaya karar verdiklerini açıkladı.

10 sezondur ekranlara gelen ve her hafta aynı yüksek reytinglerle senelera göğüs geren dizisi Arka Sokaklar dizisinde ayrılık sezonu yaşanacak. Yıllardır bu dizide bulunan, bu dizide büyüyen, yaşlanan isimler ayrılık kararı verdi. Seyirci yaşanacak olan bu ayrılıklar sonrası dizinin son sezonu bulunacağından emin.

Mesut Komiser, Hüsnü Çoban, Rıza Baba gibi fenomen karakterlerle, “Adam tam bir pislik çıktı Rıza baba” gibi fenomen cümleleri ile 2006 senesinden bu yana ekranlara gelen Arka Sokaklar’da şimdiye kadar kemik kadroda bulunan isimler zaman için de diziden ayrılmıştı. Lakin bu sefer görünen o ki kemik kadro tamamen dağılıyor. Dizide bu sezon sonu yaşfakat ayrılıklarla sona gelineceği görüldü.

Arka Sokaklar dizinde 4 mühim oyuncu seneler sonra ayrılık kararı kaldı. Dizinin ilk bölümünden beri dizide bulunan 15 yıl boyunca Arka Sokaklar macerası içinde bulunan oyunculardan ayrılık kararları art arda geldi. Sosyal medya aracında “adamlar gerçekten memurluğa alıştı” yorumları yapılan oyuncular 15 yılın ardından ayrılık kararı aldı.

İşte diziden bu sezon sonu itibariyle ayrılacak isimler;

1. ZELİŞ: Yüsra Geyik

Diziden ilk kez ayrılacak isim Yüsra Geyik oldu. Dizide 2006 senesinden beri Hüsnü Çoban’ın büyük kızı Zeliş karkaterini canlandıran Yüsra Geyik adeta bu dizide büyüyenlerden biri oldu. Yıllar içinde büyüyerek güzelliği ile göz kamaştıran Yüsra Geyik artık kendisine yeni bir rota çizmek için diziden ayrılma kararı aldı.

1990 doğumlu olan Yüsra Geyik dizi başladığında 16 yaşında ufak bir genç kızdı. Şimdi ise 30’unda genç bir kadın olan Yüsra Geyik diziden bu sezon ayrılıyor.

Teşkilat dizisinden başrol veda etti! Anlaşamadık!

2. TEKİN: Onur Bay

Dizide küçücük afacan bir çocukken şimdilerde genç bir adam olan Onur Bay’da diziden ayrılma kararı alan 2. isim oldu. Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü’nün 9 yaşındaki ufak ve afacan oğlu Tekin rolüne hayat veren ve seyircinin gönlünü çalan Onur Bay şimdilerde 24 yaşında genç bir delikanlı.

Onur Bay’ın diziden ayrılmak istemesinin arkasında onunda kendisine yeni bir rota çizmek istemesi olduğu bilgisine ulaşıldı. Onur Bay’ın çekimlerden yorulduğu da bilgisine ulaşıldı. Şu aralar Dilara Aksüyek ile yaşadığı aşk ile adından söz ettiren Onur Bay bakalım yeni projelerde önümüze çıkacak mı?

3. MESUT: Şevket Çoruh

Arka Sokaklar dizisinin olmazsa olmazı Mesut Komiser’in ayrılığı dizinin finali mi olacak? Hiç şüphesiz en mühim ayrılık olacak olan Şevket Çoruh ayrılığı dizinin kaderini çizebilir gibi duruyor. Arka Sokaklar seyircisinin Mesut Komisersiz bir Arka Sokaklar izlemek istemeyeceği aşikar. Yapım şirketinin final olmaması için ne yapacağı ise merak konusu.

Peki Şevket Çoruh neden diziden ayrılıyor? Elde edilen bilgilere göre Şevket Çoruh’un artık dizide yer almak istemediği ve kariyerine seneler sonra yeni bir heyecan getirmek istediği bilgisine ulaşıldı. Şevket Çoruh’un bu hususta yeni projeler için görüşmeler yaptığı ve üzerine yapışan Mesut Komiser rolünü itelemek istediği bilgisine ulaşıldı.

4. RIZA BABA: Zafer Ergin

Ve dizinin bir başka mühim ismi Rıza Baba’da artık ekipte yer almayacak. 78 yaşındaki Zafer Ergin’in de sağlık poblemleri sebebiyle artık dizide sürekli olarak olarak yer almak istemediği bilgisine ulaşıldı.

Zafer Ergin’in dizi kariyerini artık kısa mühim projelerde konuk olarak çizmek istediği bilgisine ulaşıldı. Bunun için ilk projesine de imza attı. Zafer Ergin, Netflix için hazırlanan Kuş Uçuşu dizisinde yer almak için el sıkıştı.

Bu ayrılıklar sonrası Arka Sokaklar efsanesinin devam etmesi zor gibi görünmekte. Görünen o ki, dizi önümüzdeki sezon final yapabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün