Diziler

Arka Sokaklar Tekin Neden Yok Diziden Niçin Ayrıldı Çıktı?

Arka Sokaklar Tekin Neden Yok Diziden Niçin Ayrıldı Çıktı?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Arka Sokaklar Tekin Neden Yok Diziden Niçin Ayrıldı Çıktı?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Arka Sokaklar Tekin Neden Yok Diziden Niçin Ayrıldı Çıktı? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Arka Sokaklar Tekin Neden Yok Diziden Niçin Ayrıldı Çıktı?

Arka sokaklar dizisinin 15. sezonundan sonra bir çok oyuncu diziden ayrılmaya başladı. En son Zeliş kişiliğine hayat veren Yüsra Geyik sezon sonunda diziden ayrılacağını duyurmuştu. Şimdi de 15 sezondur arka sokaklar dizisinde oynayan ve Tekin kişiliğine hayat veren Onur Bay sezon finali öncesinde Arka Sokaklar dizisinden ayrılacağını açıkladı. Bizde bu yazımızda Arka Sokaklar’daki Tekin neden diziden ayrıldığı niçin yok yeni sezonda diziye dönecek mi gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Arka Sokaklar Tekin neden yok diziden ayrıldı mı?

Arka Sokaklar Tekin Neden Yok Diziden Niçin AyrıldıDile kolay tam 15 senedir arka sokaklar dizisinde oynayan ve 10 yaşından beri dizide bulunduğu için bu sezon 25 yaşında olan, Arka Sokaklar’da Tekin rolünde seyrettiğimiz Onur Bay başka projeleri olduğu için diziden ayrıldı. Onur Bay tam 15 sezondur arka sokaklar dizisinde Tekin rolü ile seyirci aracılığıyla sevilip sayılan bir karakter idi. Arka Sokaklar’da oynayan Tekin’in yani Onur Bay’ın yeni bir dizi ile anlaşmaya vardığı ve 2021-2022 sezonunda Arka Sokaklar’da bundan dolayı yer almayacağı sosyal platformda dile getirilse de halen resmi bir anlaşma yahut anlaşma yer almıyor.

Onur Bay arka sokaklar dizisine geri dönecek mi?

Arka Sokaklar’da canlandırmış olduğu Tekin kişiliği ile seyirci aracılığıyla merak edilen oyuncularından birisi olan Onur Bay arka sokaklar dizisinin 15. sezonunda sezon finaline kısa bir süre kala diziden ayrıldı. Son sahnelerin çeken oyuncunun yeni sezonda arka sokaklar dizisinde yer almayacağı altı çizildi. Tekin rolünde seyrettiğimiz Onur Bay arka sokaklar dizisine 16. sezonda böylelikle veda etmiş oldu ve yeni sezonda artık Tekin kişiliği dizide olmayacak. Sizce Tekin’in diziden ayrılması doğru bir karar mı, yeni sezonda geri dönmesini ister misiniz yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Not: Arka Sokaklar dizisinde Tekin kişiliği olarak seyrettiğimiz Onur Bay son kez Dilara Aksüyek ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelmişti. Aldığımız duyumlara göre Dilara Aksüyek ve Onur Bay işi ilerletmek için aileleri ile tanışma aşamasındalarmış.Dilara Aksüyek ve Onur Bay aşkı ne durumda

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün