Bilgi

Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projeyle geliyor!

Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projeyle geliyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projeyle geliyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projeyle geliyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar Zeliha diziden neden ayrıldı? Yüsra Geyik yeni projeyle geliyor!

Kanal D bi hayli beğeni alan dizisi Arka Sokaklar bir veda daha! arka Sokaklar Tekin Çoban kişiliği sonrası Zeliha Çoban diziye veda ediyor! Yayına girdiği cuma akşamları 16 sezondur dizi de bulunan Yüsra Geyik bi hayli beğeni alan diziye veda etti!

Arka Sokaklar Zeliha neden ayrıldı!

Ekranların en bi hayli beğeni alan karakterleri içinde bulunan Zeliha arka Sokaklar veda etti! Arka Sokaklar Zeliha kişiliği oynayna Yüsra Geyik sosyal platform adresinden diziye veda etti!

Arka Sokaklar Zeliha diziden çıktı!

Arka Sokaklar dizisinde Zeliha kişiliği diziden ayrıldı. Zeliha diziden ayrılma sebebi Yüsra Geyik yeni projelerde yer alma ve teklif yağması! birden çok çalışmadan teklif alan Yüsra Geyik hemen yeni bir dizide oynayacak.

Yüsra Geyik teklif yağıyor!

Yaz sezonu sonrası yeni ekranlara gelecek bir dizide Yüsra Geyik ismi geçiyor. Hem sinema hem yeni bir dizislye Yüsra Geyik ekranlara gelecek. Cam Tavanlar dizisi Arka Sokaklar uzaması için ertelenen Yüsra Geyik 2021 2022 sezonunda rekor kıracak.

Adı önce Ozan Güven hemen ardından Rıza Kocaoğlu ile geçen Yüsra Geyik iki aşkı da yalanlamıştı. Yüsra Geyik Ay Yapım yeni dizisinde rol alabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün