Diziler

Arka Sokaklar Zeliş Neden Ayrıldı Diziden Çıktı mı? (Yüsra Geyik)

Arka Sokaklar Zeliş Neden Ayrıldı Diziden Çıktı mı? (Yüsra Geyik), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Arka Sokaklar Zeliş Neden Ayrıldı Diziden Çıktı mı? (Yüsra Geyik), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Arka Sokaklar Zeliş Neden Ayrıldı Diziden Çıktı mı? (Yüsra Geyik) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Arka Sokaklar Zeliş Neden Ayrıldı Diziden Çıktı mı? (Yüsra Geyik)

Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisi 15 senedir ekranlardaki yerini korumaktadır. Türk televizyon tarihinin en uzun dizisi olan Arka Sokaklar dizisi seneler geçmesine rağmen halâ cuma gününün en fazla izlenen dizisi olmaya devam ediyordir. Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar dizisi 2006 senesinden beri Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Sevilerek takip edilen Arka Sokaklar dizisinde bulunan Zeliş kişiliğinin de önümüzdeki günlerde diziden ayrılacağı duyulmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için Arka Sokaklar dizisinde bulunan Zeliş kişiliğinin neden diziden ayrıldığını ve Arka Sokaklar dizisine tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

arka sokaklar yusra geyik

Arka Sokaklar Zeliş Diziden Neden Çıktı?

15 senedir Hüsnü Çoban’ın büyük kızı olarak karşımıza çıkan Zeliş kendini seyirciye sevdirmeyi başarmıştır. Arka Sokaklar dizisine renk katan isimlerden birisi olan Zeliş önümüzdeki günlerde diziye veda edecektir. Bu konu ile ilgili dizinin yapımcıları bir bilgilendirmede bulunmamıştır. Lakin Zeliş kesinlikle Arka Sokaklar dizisine veda edecektir. Zeliş kişiliğine hayat veren güzel oyuncumuzun Yüsra Geyik’in Arka Sokaklar dizisinden kendi isteği ile mi yoksa senaryo gereği mi ayrıldığı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin tahminlerimize göre Zeliş kişiliğine hayat veren oyuncumuz Yüsra Geyik Arka Sokaklar dizisinden senaryo gereği ayrılacaktır.

Arka Sokaklar Zeliş Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

31 Temmuz 2006 tarihinde yayın yaşamına başlayan ve 15 yıl boyunca her cuma Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisinde bulunan Zeliş kişiliği de ilk günden bu yana dizinin oyuncu ekibinde bulunan bulunmaktadır. Senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Ömer Genç’in kaleme aldığı dizide Hüsnü Çoban’ın kızı ve bunun yanı sıra gazete muhabiri olarak karşımıza çıkan Zeliş kişiliğinin Arka Sokaklar dizisinden neden ayrıldığı ile ilgili halen kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin oyuncumuz Yüsra Geyik verdiği bir röportajda Arka Sokaklar dizisinin yaşamını tam anlamıyla değiştirdiğini ve ondaki yerinin çok ayrı belirtmiştir. Bundan dolayı Zeliş kişiliğinin diziden senaryo gereği ayrılacağını tahmin etmekteyiz.

Arka Sokaklar Zeliş Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Yıllar geçmesine rağmen hâlâ en fazla izlenen dizilerden birisi olan Arka Sokaklar dizisinde 15 senedir bulunan Zeliş kişiliğinin ayrılacağına seyirciler çok üzülmüş ve tekrar gelip gelmeyeceğini de merak etmişlerdir. Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi Zeliş kişiliğinin Arka Sokaklar dizisinden senaryo gereği ayrıldığını tahmin etmekteyiz. Bundan dolayı ilerleyen bölümlerde Zeliş kişiliğinin tekrar diziye dahil olması gibi bir ihtimal mevcuttur. Ayrıca Zeliş kişiliğine hayat veren oyuncumuz Yüsra Geyik halen yeni bir projeyle de anlaşma sağlamamıştır.

Arka Sokaklar Zeliş Kimdir?

Hüsnü Çoban’ın büyük kızı olarak seyirci karşısına çıkan Zeliş, bunun yanı sıra gazete muhabiridir. Kardeşlerine göre daha başarılı ve akıllı bir çocukluk geçiren Zeliş’e babası çok düşkündür. Özellikle annesi Suat’ın ölümünden sonra Zeliş ailesine daha çok bağlanmıştır. Gazetecilik mesleğini yaparken başına bir çok şey gelen ve zorluklarla müdahale eden Zeliş geçen hafta Giray aracılığıyla tecavüze uğramıştır. Giray ekipten intikam almak istemiş, bunun için de Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş’e tecavüz etmiştir. Bu olay sosyal platformda da büyük ses getirmiş ve Zeliş’in tecrübeli oyunculuğu gündem olmuştur.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar dizisinde bulunan Zeliş kişiliğinin neden diziden ayrıldığını ve Arka Sokaklar dizisine tekrar gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün