Biyografi

Armine Harutyunyan Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Armine Harutyunyan kimdir?, Armine Harutyunyan kaç yaşında?, Armine Harutyunyan evi nerede?, Armine Harutyunyan nerelidir? Armine Harutyunyan ev adresi?, Armine Harutyunyan kaç yaşında?, Armine Harutyunyan nerede oturuyor?, Armine Harutyunyan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Armine Harutyunyan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1996 senesinde doğan Armine Harutyunyan şu an için 25 yaşında ve burcundandır. Armine Harutyunyan doğum yeri ise Erivan, Ermenistan olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Armine Harutyunyan Kimdir? – Armine Harutyunyan Evi Nerede? – Armine Harutyunyan Nerede Oturuyor?

Armine Harutyunyan Kimdir?, evi nerede?

2019 Milano Moda Haftası’nda Gucci’nin defilesinde bulunan Ermeni model Armine Harutyunyan çok konuşuldu.

Armine Harutyunyan, 1996 senesinde Ermenistan‘ın başkenti Erivan‘da doğmuştur. Annesi bir doktor olan Armine Harutyunyan’ın dedesi Khachatur Azizyan da ülkenin ileri gelen sanatçılarından biridir. Armine Harutyunyan, bunun yanında illüstratör ve grafik tasarımcısıdır.

Armine Harutyunyan, 2019 senesinde daha üniversitede grafik bölümü öğrencisi iken, Berlin’de konser izlerken modayla ilgilendiğini söyleyen bir ekip yanına gelerek model olmasını teklif etmesi ile modelliğe başladı.

Armine Harutyunyan, 2019 yılı Milano Moda Haftası’nda Gucci’nin defilesinde yer alarak dünyaca ünlü marka Gucci için podyumda yürüdü. Armine Harutyunyan, farklı yüz yapısıyla defiledeki diğer tüm modellerden daha fazla dikkat çekti.

Armine Harutyunyan, 2020 senesinde Guccio Gucci şifrketinın tanıtım yüzü olarak görev yapacak.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün