Kamu ve Özel İş İlanları

Artvin Çoruh Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Artvin Çoruh Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Artvin Çoruh Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Artvin Çoruh Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Artvin Çoruh Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Artvin Çoruh Üniversitesi 8 Öğretim Üyesi Alacak

Artvin Çoruh Üniversitesi ekte gösterilen birimlerine; “2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu”,”657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi”, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ile “Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesinin alakalı maddeleri” ikaznca öğretim üyesi alımı yapılacaktır.

Adayların dikkatli olması gerek hususlar;

  1. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.
  2. Halen bir kamu kurumunda çalışıyor yahut önceden çalışmış olanların kurumlarından aldıkları onaylı hizmet belgelerini de eklemeleri gerekmektedir.
  3. Adaylar CD dışında bunun bunun yanında; başvuru dilekçesinin ekinde bir adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, özgeçmiş, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı belgesi, puan tablosu, lisans, yüksek lisans, doktora diplomasının onaylı suretlerini içeren çıktıları bir nüsha halinde alakalı birime teslim edeceklerdir.
  4. E-Devlet üzerinden alınan barkodlu belgeler geçerli olup bunun bunun yanında onaylanmasına gerek olmamaktadır.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün