Bilgi

Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

Son Dakika! Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır?, arayışı içine giren okurlarımız için Son Dakika! Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Dakika! Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Dakika! Aşılama Yarın Başlıyor! 45 Yaş Üzeri Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı! 45 yaş üzeri aşılama yarın başlıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yarından bu yana 45 yai üstünü aşılamaya başlayacağız açıklamasını yaptı.

65 yaş üzeri aşılama sonrası 45 yaş üzerine de aşılama başlıyor! 65 yaş üzeri vatandaşlar iki dozu da oldu. Sıra 45 yaş üzerine ve bazı meslek gruplarına geldi.

Kabine toplandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ilk açıklamaları yaptı. Buna göre günlerdir araştırılan 45 yaş üstü aşılama için açıklamalar yapıldı. 

Fahrettin Koca dün yaptığı bilgilendirmede müzisyenler, film ve dizi prodüksiyon personellerinin ve öğretim üyeleri ve üniversite personelinin aşılamaya başlanacağını “Aşı programımızda bir grubun daha aşılanmasına başlıyoruz. Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon personelleri yarından bu yana aşı olmaya başlayabilecekler. Her geçen gün yeni meslek ve yaş grupları eklenerek ülkemizi en kısa bir sürede salgın gündeminden çıkaracağız. Bu güce güvenin.

Bir meslek grubu daha aşı programında yerini alıyor. Üniversitelerimizin Eylül’de yüz yüze eğitime başlayabilmesi için öğretim üyelerimizin ve üniversite personellerinin aşılanmasına da yarın başlıyoruz. Bu güce güvenin.” diyerek duyurmuştu. 

YARINDAN İTİBAREN BAŞLIYORUZ!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hiç bir hastalığı bulunmasa da yarından bu yana 45 yaş üzeri için aşılama başlıyor dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca “yarından bu yana 45 yai üstünü aşılamaya başlayacağız” açıklamasında bulundu. 

Hangi liseler sınavsız öğrenci alıyor? 2021 sınavsız öğrenci alan liseler listesi

Hangi liseler sınavsız öğrenci alıyor? 2021 sınavsız öğrenci alan liseler listesi

AŞI RANDEVUSU NASIL ALINIR?

Koronavirüs aşısında 45 yaş üzerine sıra geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yarından bu yana 45 yaş üzeri açıklama yapıldığını açıkladı. Peki 45 yaş üzeri aşı randevusu nasıl alınır?

E-nabız yada MHRS üzerinden detaylarınızi giriş yaparak aşı randevunuzu alabilirsiniz. TC, kimlik numarası ve şifresi ile E-nabız yada MHRS sistemine giriş yaptıktan sonra Aşı randevusu ekranına tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkacak ekrandan hastane ve saat tercihini yapın.

ALO 182’yi arayarak da aşı randevusnu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün