Diziler

Aşk Ağlatır Oyuncuları Kimdir ? Dizinin Konusu ne olacak ?

Aşk Ağlatır Oyuncuları Kimdir ? Dizinin Konusu ne olacak ?, Dizi haberleri kategorimizde Aşk Ağlatır Oyuncuları Kimdir ? Dizinin Konusu ne olacak ? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Aşk Ağlatır Oyuncuları Kimdir ? Dizinin Konusu ne olacak ? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Aşk Ağlatır Oyuncuları Kimdir ? Dizinin Konusu ne olacak ?

Show Tv’nin yeni yaz dizisi Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir ? Dizinin konusu ne olacak ve yazarı kimdir ? Kaç bölüm üzerinden anlaşma yapıldı ve hangi kanalda saat kaçta hangi gün tekrarı ne zaman bulunacağı ile ilgili ayrıntı kısmı konumuz içinde sizlerle sunacağız.

Aşk Ağlatır dizisinin konusu 2016 senesinde Japonyada yayına giren 10 bölümlük senaryonun genişletilmesi ile ortaya çıkmıştır. Orjinal adı ile Love That Makes You Cry yayınlanmıştı. Tayfun Güneyer aracılığıyla genişletilen dizinin çekimlerine başlandı fakat dizi oyuncuları sır gibi saklanıyor. Dizinin yapımcılığını Bir Litre Gözyaşı, Anne, Kalp Atışı gibi dram dizilerin finansörü olan MF Yapım üstlendi.

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları

Aşk Ağlatır dizisinin konusu nedir ?
Kırsal kesimde mutlu bir arkadaş topluluğunun verdiği karar ile şehre taşınmaya karar vermesini konu alıyor. Aşk Ağlatır oyuncuları gençlik dizisi tadında oynadığından hepsinin birbirinden öte hayalleri ve gelecek planları bulunmaktadır. Lakin kırsal kesimden şehre taşınmanın verdiği zorluklar ve adaptasyon sorunu da aşılabilmesi kolay olmayan bir şey. Bunun bunun yanında dizinin adından da anlayacağınız gibi Türk dram senaryoları ile birleşen romantizm ekran başındakilerin göz yaşlarına neden olacak gibi duruyor. Dizinin gerçeğinde Tokyo’ya taşınıyorlardı biz ise 81 ilimizden birisine olabileceken ise İstanbul’a taşınacak olan bir gençlik dizisi olarak izleyeceğiz.

Aşk Ağlatır Konusu Nedir

Sizlere daha iyi ön izleme sunabilmemiz yönünden filmin orjinal hali olan ” Love That Makes You Cry ” fragmanını paylaşımı yaptık. 10 Bölümden bir araya gelen dizisinin ingilizce altyazılı versiyonu youtube üzerinden orjinal seslendirmesi ve Japon oyuncular ile yayınlanmaktadır. Dizi sırasında da gidişat ile ilgili bilgi alabileceğiniz en öz senaryo burasıdır.

Aşk Ağlatır Sumru Kimdir ? Laçin Ceylan

Ağk Ağlatır dizisindeki Sumru kimdir kişiliği oynayan sanatçının adı Laçin Ceylan. 1,68 m boyunda 69 kg ağırlığında 54 yaşındaki oyuncu akrep burcu ve açık kahve göz tonu rengi ile göze çarpmaktadır. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden kep atmış Ussal ve Fiziksel Etkiler üzerine lisans yapmıştır. Oynadığı mühim projeler içinde Delibal, Çiçek Kokusu, Ay Tutulması, İstanbul Çocukları, Kurşun Adres Sormaz gibi yapımlar bulunmaktadır. Laçin Ceylan’ın oynadığı Sumru kimdir yazımızda ayrıntı kısmı bulacaksınızdır.

Aşk Ağlatır Sumru Kimdir ? Laçin Ceylan

Aşk Ağlatır Nagehan Kimdir ? Pelin Öztekin

1987 senesinde İzmit’te doğmuştur. 32 Yaşındaki oyuncu 1,73 m boyundadır. Magazin dünyasına 156 kg’dan 75 kg’ye düşmesi ile taşındı. Okuduğu Fenerbahçe Lisesi’nde sonra oyunculuk kariyerine başlayan ünlü aktris başarısını Yılmaz Erdoğan’a borçludur. İlk oynadığı Hayat Bilgisi dizisindeki Demet kişiliğini çok beğenen Yılmaz Erdoğan kendisini Bir Demet Tiyatro programına almıştır. Daha sonraları BKM oyuncusu olarak senelerca ekranlarda kalmış mühim projelere imza atmıştır. Çok Filim Hareketler Bunlar, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Zeyrek ile Çeyrek “Bir Ramazan Temaşası”, Doksanlar gibi projelerde oynamış geçirdiği mide cerrahi operasyonu sonrası Pelin Öztekin son hali verdiği kilo olağanüstüdır. Bugünlerde ise Aşk Ağlatır Nagehan kimdir diye arayanlara yanıt olmaktadır.

Aşk Ağlatır Nagehan Kimdir ? Pelin Öztekin Kaç Yaşında, Kilo, Son Hali

Aşk Ağlatır Bekir Kimdir ? Durul Bazan

Aşk Ağlatır dizisindeki Bekir kimdir kişiliği oynayan oyuncunun adı nedir ? Karizmatik oyuncu bu güne kadar hiç evlenme teklifi etmediğini sosyal platform hesabından duyurmuş Duruş Bazan’dır. 20 Eylül 1972 İstanbul doğumludur. Başak burcu 1,65 m boyunda 59 kg dir. Durul Bazan dizileri ile hatırlanan mühim sanatçılarımız içindedır. Çarli İş Başında dizisindeki Tarkan rolü ile yaşamımıza giren oyuncu Eyvah Eyvah 3, Emret Komutanım, Maskeli Beşler, Galip Derviş, Arka Sokaklar ve Aşkım Aşkım gibi reyting almış projelerde oynamıştır. Aşk Ağlatır Bekir kimdir yazımızda ayrıntı kısmı bulacaksınızdır.

Aşk Ağlatır Bekir Kimdir ? Durul Bazan

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir ? Yağız Can Konyalı

Aşk Ağlatır Dizisinde Rüzgar kimdir kişiliği oynayan yakışıklı oyuncunun adı nedir araştırılanler içinde. Show Tv’nin 2019 2020 yeni sezon dizinde Rüzgar kişiliğini Yağız Can Konyalı oynuyor. Yağız 20 Eylül 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayali mevcuttur. Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü adayı ve Uluslararası Antalya Film Festivali Özel Jüri Ödülü sahibidir. 1,77 m boyunda, 73 kg ve terazi burcudur. 2010 senesinde  Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Aydın kişiliğini oynamış 2016 senesinde ise İlk Aşk sinema filmindeki Alp olarak kendisini hatırlıyoruz. Bu yıl ise Aşk Ağlatır Rüzgar kimdir kişiliğini oynayan Yağız Can ile ilgili geniş bilgiyi yazımızda bulacaksınızdır.

Aşk Ağlatır Rüzgar Kimdir ? Yağız Can Konyalı İnstagram, Yaşı, Nereli, Boyu Kaç

Aşk Ağlatır Fırat Kimdir ? Oktay Çubuk

12 Aralık 1996 senesinde İzmir’de doğmuştur. Küçük yaştan beri tek hayali oyunculuk eğitimi için lisede üniversite sınavlarına hazırlanmıştır. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde hala öğrencidir. Şuana kadar yalnızca tek çalışmada yer almıştır. Kendisini 2017 senesinde Cennetin Gözyaşları dizisindeki Ömer kişiliği ile izledik. Bu yıl ise ikinci projesi olan Aşk Ağlatır Fırat kimdir projesine hayat vermek için Susurluk bölgesinde dizi çekimlerinde olacak. Oktay Çubuk sevgilisi Öykü Şahin ile instagramda sürekli olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Kendisini @oktaycubuks  tagı ile sosyal platformda takip edebilir veya Aşk Ağlatır Fırat konumuzu okuyabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Fırat Kimdir ? Oktay Çubuk

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu