Diziler

Aşk-ı Memnu ekibinden İntibah dizisi geliyor! Hande Erçel, Kıvanç Tatlıtuğ, Merve Boluğur ve Beren Saat bombası!

Aşk-ı Memnu ekibinden İntibah dizisi geliyor! Hande Erçel, Kıvanç Tatlıtuğ, Merve Boluğur ve Beren Saat bombası!, arayışı içine giren okurlarımız için Aşk-ı Memnu ekibinden İntibah dizisi geliyor! Hande Erçel, Kıvanç Tatlıtuğ, Merve Boluğur ve Beren Saat bombası! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşk-ı Memnu ekibinden İntibah dizisi geliyor! Hande Erçel, Kıvanç Tatlıtuğ, Merve Boluğur ve Beren Saat bombası! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşk-ı Memnu ekibinden İntibah dizisi geliyor! Hande Erçel, Kıvanç Tatlıtuğ, Merve Boluğur ve Beren Saat bombası!

Halen tekrarları reyting rekorları kıran, Hazal Kaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, selçuk Yöntem gibi yıldız isimlerin olduğu Aşk-ı Memnu dizisi unutulamadı. Aşk-ı Memnu yazan ekip 11 yıl sonra yeni bir diziyle geliyor. İntibah dizisi için Kanal D ile her hususta anlaşıldı.

İntibah Kanal D yayına girecek!

Aşk-ı Memnun senaryo ve yönetmen ekibinden gelecek İntibah dizisi Kanal D ekranlarında yayına girecek. Dilaşub ve Mahpeyker için muhteşem oyunculara teklif giderken, ağır ağır kadrosu belli oluyor.

Namık Kemal’ın ölümsüz eseri İntibah hikayesinden dizi yapılacak İntibah dizisi BKM yapımcılığı üstüne alacakti. Lakin son gelen bilgilere göre diziyi Ay Yapım Kerem Çatay’ın aldığı bilgisine ulaşıldı. Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu senaristliğini yapacağı ve Hilal Saral’ın çekeceği dizi Kasım ayına yetiştirilmeye çalışılacak.

Hande Erçel’e Mahpeyker teklifi!

İntibah dizisi için Hande Erçel teklif gidecek. Şu aralar Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ve final yapacağını kendi açıklayan Hande Erçel Mahpeyker için teklif gitti. Hande Erçel ilk sezon okuduktan sonra Mahpeyker için yanıt vermek istediğini açıkladı.

Hande Erçel olmazsa Merve Boluğur olacak!

Hande Erçel Mahpeyker rolü için teklifi kabul etmezse Mahpeyker için teklif edilen ikinci isim Merve Boluğur olacak. Daha önce Kuzey Güney dizisiyle de çalışan Merve Boluğur teklifi seve seve kabul edeceğini açıkladı.

Hande Erçel ve Merve Boluğur Mahpeyker rolü için yarışırken Dilaşub rolü için Beren Saat teklif gitti.

Beren Saat 2. sezon yada yarısında girecek!

Daha önce aşk-ı Memnu dizisinde rol alan Beren Saat 2. sezon için Dilaşub rolü teklif edildi. Beren Saat aynı ekiple çalışmaktan zevk duyacağını açıkladı ve Beren Saat İntibah dizisinde bulunacağı bilgisine ulaşıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ başrol erkek oyuncusu olacak!

Netflix yeni dizi çekimlerini sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ ekranlara dönüyor. Aşk-ı Memnu ekibinde çok sevdiğini ve seve seve rolü kabul ettiği öğrenilen Kıvanç Tatlıtuğ bi hayli beğeni alan dizide rol alacak erkek başrol oyuncusu olacak.

Aşk-ı Memnu aşıkları buluşuyor!

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ hayranları Bihter ve Behlül’üne kavuşuyor. Bihter ve Behlül canlandıran ve halen hafızalara kazınan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ bi hayli beğeni alan diziyle yeniden buluşuyor.

Şimdiden büyük araştırılan yeni dizi Kasım ayında Kanal D ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün