Diziler

Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama? Cunning Single Lady konusu nedir, nasıl bitiyor?

Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama? Cunning Single Lady konusu nedir, nasıl bitiyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama? Cunning Single Lady konusu nedir, nasıl bitiyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama? Cunning Single Lady konusu nedir, nasıl bitiyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama? Cunning Single Lady konusu nedir, nasıl bitiyor?

FOX TV’nin yaz sezonunda ekranlarda olacak olan dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi yayına bu akşam başlıyor. Birçok seyirci dizi başlamadan önce Aşk Mantık İntikam dizisi konusu ne uyarlama mı gibi suallerin cevabını inceliyor. Peki Aşk Mantık İntikam dizisi uyarlama mı, hangi diziden uyarlama? Cunning Single Lady dizisi nerede yayınlanıyor konusu ne ve nasıl bitiyor?

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/W7gwtJhyygw?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

FOX TV’de yayına ekranlara gelecek olan aşk mantık İntikam dizisi şimdiden seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Romantik komedi türündeki Yaz dizisi yayın yaşamına bu akşam başlarken dizi ile alakalı araştırılan bir çok detay var. Peki Aşk Mantık İntikam dizisi uyarlama mı?  Aşk Mantık İntikam dizisi hangi diziden uyarlama?

AŞK MANTIK İNTİKAM DİZİSİ HANGİ DİZİDEN UYARLAMA?

FOX TV’nin yeni dizisi Aşk mantık İntikam dizisi Güney Kore yapımı Cunning Single Lady  dizisinden uyarlama. Güney Kore’de yayına girdiği zamanda büyük Yankı uyandıran dizi romantik komedi türünde. Cunning Single Lady Dizisinde genelde ilginin ve romantizmin azaldığı bir ilişkinin gidişatı konu alınıyor.

ask-mantik-intikam-dizisi-hangi-diziden-uyarlama

CUNNİNG SİNGLE LADY NASIL BİTİYOR?

Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar

Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar

FOX TV’de yeni başlayan Aşk Mantık İntikam dizisinin uyarlandığı Cunning Single Lady dizisinin sonu nasıl bitiyor sorusunun yanıtı da merak ediliyor. 2014 senesinde Güney Kore’de bir televizyon kanalında yayınlanmaya başlayan Cunning Single Lady Dizisi 27 bölümden oluşuyor. 24 Nisan 2014 tarihine kadar yayına giren dizinin konusu romantizmi yeniden canlandırmaya çalışan boşanmış bir çiftin yaşamı oluyor. Dizi yayına girdiği zamanda Güney Kore’de büyük yankı uyandırmış seyirciler aracılığıyla yakında zamandan takip edilmiştir.

AŞK MANTIK İNTİKAM 1. BÖLÜM NE ZAMAN?

Aşk Mantık İntikam 1. bölüm ile bu akşam başlıyor. İlk bölümü ile FOX TV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan dizinin tanıtım filmleri dikkat çekmişti. İlk bölüm reytingleri de şimdiden merak konusu oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün