Diziler

Aşk Taktikleri Filminin Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix)

Aşk Taktikleri Filminin Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Aşk Taktikleri Filminin Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Aşk Taktikleri Filminin Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Aşk Taktikleri Filminin Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix)

O3 Medya’nın yapımcılığını üstüne aldığı Aşk Taktikleri filminin yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak oturacaktır. Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Taktikleri filminin başrol oyuncuları da belli olmuştur. Izleyiciler aracılığıyla Aşk Taktikleri filminin oyuncu ekibinde bulunan bulunan isimler de merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Aşk Taktikleri filminin oyuncu kadrosunu yakında zamandan tanıtacağız ve Aşk Taktikleri filminin ne zaman ve hangi platformda yayınlanacağını açıklayacağız.

Aşk Taktikleri Filmi Oyuncu Kadrosu

Demet Özdemir
Şükrü Özyıldız

Demet Özdemir

Iki sezondur Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrolünde bulunan oyuncumuz dizi final yaptıktan hemen sonra Aşk Taktikleri filminin çekimlerine başlayacaktır. 29 yaşındaki oyuncumuz 26 Şubat 1992 senesinde Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. Yıllar önce Bengü’nün Talas ekibinde bulunan ve profesyonel olarak dans eden Demet Özdemir, ardından oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Kamera karşısında ilk defa 2013 senesinde yayına giren Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile geçen ve ilk dizisi olmasına rağmen başrolde bulunan Demet Özdemir bu dizi aracılığıyla de, 2014 senesinde Star Metre Fan Faktör 2 Kristal Ödüllerini elde etmiştir. 2019 senesinden beri Pantene markasını reklam yüzü olan Demet Özdemir, özellikle Sana Bir Sır Vereceğim, Çilek Kokusu, Erkenci Kuş, No 309 üzerindeki sergilediği güçle tanınmıştır. Erkenci kuş dizisindeki sergilediği güçle 6 farklı bölümde ödül alan oyuncumuz, şimdilerde şarkıcı ve söz yazarı Oğuzhan Koç ile birliktedir.

Şükrü Özyıldız

Yakışıklı oyuncumuz hepimizin bildiği gibi bu sezon Akıncı dizisinin başrolünde yer alıyordu, fakat dizi düşük reyting sebebiyle önümüzdeki günlerde ekranlara veda edecek ve Şükrü Özyıldız hemen sonra Aşk taktikleri filminin çekimlerine başlayacaktır. 33 yaşındaki oyuncumuz 18 Şubat 1988 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi gemi makineleri mühendisliği bölümünde bir süre eğitim gördükten sonra, Ege Üniversitesi işletme bölümüne geçiş yapan oyuncumuz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2011 senesinde yayına giren Derin Sular dizisiyle geçen oyuncumuz dizideki performansı dikkat çekmiş ve aynı yıl Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ne boy göstermiştir. Daha önce Yatlı Küçük Yalancılar, Benim Hala Umudum Var, Çalıkuşu, Şeref Meselesi gibi başarılı dizilerde bulunan Şükrü Özyıldız oyunculuğa adım atmadan önce Portekiz’de kafes dövüşlerine de katılmıştır.

Aşk Taktikleri Ne Zaman, Hangi Platformda Yayınlanacak?

Başrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın bulunduğu Aşk Taktikleri filmi dijital bir platform olan Netflix’te seyirci karşısına çıkacaktır. Filmin kesinlikle yayın tarihi belli değildir fakat, filmin oyuncuları Haziran ayında sete çıkacaktır. Yüksek ihtimalle çekimleri Haziran ayında sona eren film önümüzde ki sezon seyircilerle bir araya gelecektır.

Aşk Taktikleri Filminin Konusu Nedir?

Henüz oyuncu kadrosu bile tam anlamıyla netleşmeden Aşk Taktikleri filminin konusu ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin isminde de anladığımız gibi film romantik bir türde olacaktır. Çekimleri yaz aylarında yaşanacak olan filmde, Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir’in arsında geçen aşkı ve birbirleri tavlamak için uyguladığı taktikleri anlatacaktır. Filmin yapımcıları bu konu ile ilgili bir bilgilendirmede bulunduğu zaman biz de bunu sizlerle sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Netflix’te seyirci karşısına çıkacak olan Aşk Taktikleri filminin oyuncu kadrosunu yakında zamandan tanıttık ve filmin ne zaman, hangi platformda yayınlanacağını, konusunu sizlerle paylaşımı yaptık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün