Diziler

Aşkın Kıyameti Filmi Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi

Aşkın Kıyameti Filmi Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Aşkın Kıyameti Filmi Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Aşkın Kıyameti Filmi Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Aşkın Kıyameti Filmi Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Aşkın Kıyameti isimli sinema filminin oyuncu kadrosunu yakında zamandan tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu ve konusunu Yılmaz Erdoğan’ın Kaleme aldığı Aşkın Kıyameti isimli sinema filmi şimdiden dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyuncu kadrosu ağır ağır belli olmaya başlayan Aşkın Kıyameti filminde bulunacak olan oyuncularda seyirciler aracılığıyla merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda yapımcılığını BKM Film’in üstüne aldığı Aşkın Kıyameti isimli sinema filminin oyuncu kadrosunu yakında zamandan tanıtacağız ve Aşkın Kıyameti filminin ne zaman vizyona gireceğini, çekimlerinin nerede bulunacağını açıklayacağız.

Aşkın Kıyameti Filmi Oyuncu Kadrosu

– Pınar Deniz
– Yiğit Kirazcı
– Boran Kuzum

Pınar Deniz

Aşkın Kıyameti isimli sinema filminin başrolünde bulunacak olan oyuncumuz, 4 Kasım 1993 senesinde Adana’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan Pınar Deniz 27 yaşının içindedir. Kamera karşısına ilk defa 2014 senesinde Sil Baştan dizisi ile geçen oyuncu, sizde hayat verdi Evrim kişiliği ile büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Beyaz Yalan dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 2016-2018 senelerı içinde Vatanım Sensin dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Yıldız’a hayat veren Pınar Deniz, bu dizi aracılığıyla adını herkesi duyurmayı başarmıştır. 2018 senesinde Bir Deli Rüzgar isimli dizi ile kariyerindeki yükselişe devam eden oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 senesinde Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak katılmış ve bu biçimde geçmiştir.

Yiğit Kirazcı

37 yaşındaki oyuncumuz 17 Ağustos 1983 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi reklam bölümünden mezun olan Yiğit Kirazcı, üniversite eğitiminin devam ettiği senelerda modellik yapmış ve reklam filmlerinde yer almıştır. Aynı zamanda oyunculuk eğitimi alan Yiğit Kirazcı’nın ilk profosyonel dizisi ise, 2007 senesinde kadrosunda bulunan bulunduğu Son Tercih dizisidir. Daha önce Hakan Muhafız, Hizmetçiler, Çatı Katı Aşk, Güllerin Savaşı, Seviyor Sevmiyor, Seni Kimler Aldı, Yüzleşme gibi başarılı projeler de mühim roller üstlenen oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 senesinde 50m2 dizisi ve Ex Aşkım dizisiyle geçmiştir. Başarılı oyuncumuz Yiğit Kirazcı da Aşkın kıyameti isimli sinema filminin başrolünde bulunacaktır.

Boran Kuzum

Aşkın Kıyameti isimli sinema filminin bir diğer başrol oyuncusu olan Boran Kuzum, 1 Ekim 1992 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sahne sanatları bölümü tiyatro anasanat dalından mezun olan Boran Kuzum, kamera karşısına ilk defa 2012 senesinde Aşka Dokunmak isimli kısa filmde geçmiştir. Oyuncumuzun ilk profesyonel dizisi ise 2015 senesinde yayına giren Analar ve Anneler dizisidir. Dizide ki sergilediği güçle büyük büyük alkış alan oyuncumuz ertesi yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde boy göstermiştir. Kariyerinde ki asıl çıkışı Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Leon kişiliğiyle yakalayan oyuncumuz kamera karışısına en son başrolünde bulunduğu Saygı dizisiyle geçmiştir.

Aşkın Kıyameti Ne Zaman Vizyona Girecek?

Başrollerinde bi hayli iddaalı isimleri bulunduğu Aşkın Kıyameti sinema filminin oyuncu kadrosu halen tamamlanmamıştır. Yapımcılar bir an önce kadroyu tamamlayıp oyuncuların yaz aylarında sete çıkmasını planlıyor. Filmin kesinlikle vizyon tarihi belli değildir. Lakin tahminlerinize göre yaz aylarında çekimi yapılacak olan Aşkın Kıyameti isimli sinema filmi önümüzdeki sezona giriş yapmadan yayımlanacaktır.

Aşkın Kıyameti Sinema Filmi Nerde Çekilecek?

Ekibin yaz aylarında sete çıkması planlanmaktadır. Filmin oyuncuları çekim için Akdeniz’e gidecektir. Akdeniz bölgesinin farklı şehirlerinde çekimi yaşanacak olan Aşkın Kıyameti filminin halen hangi şehirlerde çekileceği kesinleşmemiştir. Lakin yapımcılar çekimlerin Akdeniz bölgesinin farkı şehirlerinde yaşanacağını belirtmiştir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Aşkın Kıyameti sinema filminin oyuncu kadrosunu, ne zaman vizyona gireceğini ve filmin çekimlerinin nerde bulunacağını açıkladık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün