Aşkın Tarifi Dizisi Kadrosuna Alper Saldıran Dahil Edildi

Aşkın Tarifi Dizisi Kadrosuna Alper Saldıran Dahil Edildi, arayışı içine giren okurlarımız için Aşkın Tarifi Dizisi Kadrosuna Alper Saldıran Dahil Edildi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aşkın Tarifi Dizisi Kadrosuna Alper Saldıran Dahil Edildi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi Dizisi Kadrosuna Alper Saldıran Dahil Edildi

Merakla beklenilen Aşkın Tarifi dizisi cast çalışmaları tamamlanıyor. Kadir Doğulu’nun başrolünde olduğu Aşkın Tarifi dizisine Cem Davran’ın ardından Alperen Saldıran da dahil edildi.

NTC Medya’nın Kanal D için yaptığı Aşkın Tarifi dizisinin kadrosu şekillenmeye başladı. Romantik komedi ile yaz zamanında içimizi açacak Aşkın Tarifi dizisinin çalışmaları hız kesemden sürüyor. Merakla beklenilen Aşkın Tarifi dizisine son kez Masumlar Apartmanı’nda bulunan Alperen Saldıran dahil edildi.

Kadir Doğulu’nun şeflik dersleri aldığı Aşkın Tarifi kadrosu ile merak uyandırmaya sürdürmekte. Geçen hafta diziye usta oyuncu Cem Davran dahil olmuştu. Diziye bir yeni oyuncu daha eklendi.

Aşkın Tarifi dizisine genç oyuncu Alper Saldıran dahil edildi. Dizinin hala kadın başrol oyuncusu belli değil. Merakla beklenen romantik komedi dizisi Aşkın Tarifi’nde önümüzdeki günlerde Kadir Doğulu’nun partnerinin açıklanacağı bekleniyor.

Kadir Doğulu hayranları diziye partner olarak Devrim Özkan’ı görmek istediklerini her fırsatta dile getiriyor. Devrim Özkan ve Kadir Doğulu TRT’nin Vuslat adlı dizisinde birlikte rol almışlardı ve ikilinin aralarındaki uyum bi hayli beğeni toplamıştı. Yayınlanma Zamanı: 16 Nisan 2021, 16:27

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker