Diziler

Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor? Fransız Mutfağı Neresi

Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor? Fransız Mutfağı Neresi, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor? Fransız Mutfağı Neresi, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor? Fransız Mutfağı Neresi ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor? Fransız Mutfağı Neresi

İlerleyen haftalarda Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Aşkın Tarifi dizisi ile ilgili merak edilen birden fazla konunun bunun yanında dizi ile ilgili en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin çekim yerlerinin neresi olduğu oldu. Bizde bu yazımızda dizi takipçileri adına Aşkın Tarifi dizisinin nerede çekildiğinden, çekim yerlerinden ve çekim mekanlarından geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. Bakalım Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor? Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor

Aşkın Tarifi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımını NTC medyanın üstlenmiş olduğu Aşkın Tarifi dizisi ilerleyen haftalarda Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkacaktır. Set çalışmaları kısa bir süre sonra başlayacak olan Aşkın Tarifi dizisinin nerede çekildiği bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Aşkın Tarifi dizisi çekim yerlerini net bir biçimde açıklamamakla birlikte dizinin çekimlerinin İstanbul ve Gaziantep’te çekileceği kanısına varılmaktadır. Lakin çekim yerleri net bir biçimde resmi siteler aracılığıyla açıklanmıştır.

Aşkın Tarifi Dizisi Çekim Yerleri Neresi?

Aşkın Tarifi dizisi konusu itibariyle birden fazla yerde çekimlerini sürdürecektir. Çekimlerin çoğunluğunun sürdürülecek olduğu yer ise bir mutfak olacaktır. Gaziantepli olan fakat Fransız mutfağında uzman bir karakter olan Fırat kişiliğinin çekimlerinin pek çoğu büyük bir mutfakta yaşanacaktir. Lakin çekim yerleri net bir biçimde ifade edilmemiştir.

Aşkın Tarifi Dizisi Çekim Mekanları

Aşkın Tarifi Dizisi Çekim Yerleri Neresi?Aşkın Tarifi dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesi olan Fırat kişiliğine Kadir Doğulu hayat verirken, Fırat kişiliği bi hayli ön planda bulunacaktır. Mesleği aşçılık olan Fırat kişiliğinin yaşamının büyük bir kısmı mutfakta geçtiği için çekim mekanı olarak da bir mutfak ortamı organize edilmiştir. Lakin dizinin set çalışmaları halen yeni başlayacağı için çekim mekanları ifade edilmemiştir.

Aşkın Tarifi Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Aşkın Tarifi dizisinin hangi il ve ilçede çekileceği de kesinlikle ifade edilmedi. Lakin bizler dizinin başrol kişiliği olan Fırat kişiliğinin Gaziantep’te olmasından ötürü çekimlerin büyük bir kısmını Gaziantep’te ve İstanbul’da sürdürüleceğini düşünmekteyiz.

Bu yazımızda da sizlerle Aşkın Tarifi dizisinin çekim yerlerini ve mekanlarını paylaşımı yaptık. Sizlerin de Aşkın Tarifi dizisinin sahnelerinin nerede çekildiğini merak ettiğiniz kısımlar olursa aşağıda bulunan yorum bölümünden bize sorabilirsiniz. Dizi yayın yaşamına başladığı zaman çekim yerlerinden daha kapsamlı bir şekilde bir biçimde sizlerle sunacağız. Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosu için:  Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün