Diziler

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

İlerleyen günlerde Kanal D ekranlarında seyirciyle bir araya gelecek olan Aşkın Tarifi dizisi şimdiden ilgi çekti ve büyük bir araştırma konusu oldu. Dizi hem konusu hem de oyuncuları ile merak edilmeye devam ederken, Aşkın Tarifi dizisi ile ilgili en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de oyuncularımızın dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler oldu. Aşkın Tarifi dizisini büyük bir merakla bekleyen seyircilerimiz ve okurlarımız adına dizide kullanılan kıyafet ve elbiseleri sizlerin beğenisine sunacağız.Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncularının Giydiği Kıyafet ve Elbiseler

Yaklaşık 2 hafta önce imzaları atılmış ve tüm anlaşmaları yapılmış olan Aşkın Tarifi dizisinin yapımını NTC Medya üstlenirken, yapımcılığını ise Birsel Çıkıncı üstlenmektedir. Senaryosunu ise Doruk Erengül ve Leyla Oter’in kaleme almış olduğu Aşkın Tarifi dizisi oyuncuları ve konusu ile merak edilmeye devam ederken, dizi ile ilgili en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de dizide bulunan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetler oldu. Biz de konumuzun ilerleyen bölümünde Aşkın Tarifi dizisinde bulunan oyuncularımızın dizide kullanmış olduğu kıyafetlerden; elbise, etek, gömlek, ceket, pantolon, mont, kaban, tişört gibi parçaları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte siz değerli okurlarımıza sunacağız.Aşkın Tarifi Dizisi Fırat'ın Kıyafetleri (Kemal Doğulu)

Aşkın Tarifi Dizisi Fırat’ın Kıyafetleri (Kemal Doğulu)

Aşkın Tarifi dizisinin başrol karakterlerinden bir tanesi olan Fırat kişiliğine Kemal Doğulu hayat verecektir. Aşkın Tarifi dizisinin çekimlerinden kareler dizinin resmi instagram hesabında paylaşılmıştı. Aşkın Tarifi dizisi Kanal D’de olan yayın yaşamına başladığı zaman başrol karakterlerden bir tanesi olan Fırat kişiliğinin de kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte geniş bir şekilde bir biçimde sizlerle sunacağız.

Bu yazımızda de siz değerli okurlarımıza Aşkın Tarifi dizisinde bulunan oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafet ve elbiselerden söz etmek istedik. Sizlerin de Aşkın Tarifi dizisinde kullanılan kıyafet ve elbiselerden merak ettiğiniz parçalar olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte aşağıda bulunan yorum bölümünden bize sorabilirsiniz. Ayrıca Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosunu yakında zamandan incelemek isteğe göre de Aşkın Tarifi Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu başlıklı yazımızda bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün