Diziler

Aşkın Tarifi Naz Fırtınalar Koparsa Kopsun Sürüklesin İkimizi Şarkısı (Serra Arıtürk)

Aşkın Tarifi Naz Fırtınalar Koparsa Kopsun Sürüklesin İkimizi Şarkısı (Serra Arıtürk), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Aşkın Tarifi Naz Fırtınalar Koparsa Kopsun Sürüklesin İkimizi Şarkısı (Serra Arıtürk), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Aşkın Tarifi Naz Fırtınalar Koparsa Kopsun Sürüklesin İkimizi Şarkısı (Serra Arıtürk) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Aşkın Tarifi Naz Fırtınalar Koparsa Kopsun Sürüklesin İkimizi Şarkısı (Serra Arıtürk)

Aşkın Tarifi Naz Fırtınalar Koparsa Kopsun Sürüklesin İkimizi Şarkısı… Aşkın Tarifi dizisinde başrol oyuncusu olan Naz Soyluer dizi için bir şarkı seslendiriyor. Aşkın Tarifi dizisinde Naz dizide şarkı seslendirmek için uzun bir aradan sonra stüdyoya girdiğini dile getiriyor. Aşkın Tarifi dizisi Naz’ın dile getirdiği şarkı kelimeleri ve videosunu konumuzun devamında siz değerli okurlarımız için ekliyoruz.

Aşkın Tarifi Naz Fırtınalar Koparsa Kopsun Şarkısı Sözleri

Deniz Koloş yönetmenliğinde yayına giren Aşkın Tarifi dizisi konusunu Leyla Oter ve Doruk Erengül yazıyor. Kadir Doğulu, Serra Arıtürk’ün başrollerini oynadığı Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu ekibinde bulunan Cem Davran, Alper Saldıran,Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Asuman Sazlık, Onur Yakıcı, Batuhan Bayır. Aşkın Tarifi dizisi kadın başrol oyuncusu olan Naz Soyluer kişiliğine hayat veren Serra Arıtürk seneler önce Ebru Gündeş’ten dinlediğiniz Fırtınalar şarkısını seslendiriyor. askin tarifi dizisi serra ariturk firtinalar koparsa kopsun

Aşkın Tarifi dizisi Naz Soyluer’in Söylediği Fırtınalar Koparsa Kopsun Şarkısı Sözleri;
Bir dost gibi davran bana
Herkes bizi öyle bilsin
Bugün burada bütün olanlar
Saklı, gizli sürüp gitsin

Fırtınalar koparsa kopsun
Sürüklesin ikimizi
Arzular tutuştursun bizi
Razıyım sonuna senle olsun

Ben sana öylesi taptım inan
Öylesi aşka yasak tanımam
Deliler gibiyim anla biraz
Aklımı yolda bıraktım inan…

Aşkın Tarifi Naz Soyluer rolünü canlandıran Serra Arıtürk’ün stüdyoya girip seslendirdiği şarkı herkesi maziye götürecek. Dizinin romantik komedi havasına uygun olan Fırtınalar şarkısı Naz’ın duygularının ve aklının karıştığı manasına geliyor olabilir mi? Serra Arıtürk 2019 senesinde Kendimi Bilmeden single şarkısını söylemişti. 2020 senesinde da Kimse Yok ve Bilmezdin şarkısını seslendirdi.  askin tarifi nazin soyledigi sarki

Naz rolünü oynayan oyuncu Serra Arıtürk aslında şarkıcılıkta yapmaktadır. Aşkın Tarifi dizisinde de güzelliği ile herkesi büyülemektedir. Şimdi de sesi ile etkileyecek seyirciyi. Kadir Doğulu ile içindeki uyum tartışılmaz. Fırat ve Naz aşkı izlemek için sabırsızlanıyoruz. Aşkın Tarifi dizisi şarkısı ve müzikleri konumuzu ziyaret ederek dizideki diğer şarkılara ve müziklere de varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün