Biyografi

Aslı İnandık Kimdir? Evi Nerede?

Aslı İnandık Kimdir? – Aslı İnandık Evi Nerede? – Aslı İnandık Nereli?

Aslı İnandık kimdir?, Aslı İnandık kaç yaşında?, Aslı İnandık evi nerede?, Aslı İnandık nerelidir? Aslı İnandık ev adresi?, Aslı İnandık kaç yaşında?, Aslı İnandık nerede oturuyor?, Aslı İnandık nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Aslı İnandık hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1989 senesinde doğan Aslı İnandık şu an için 32 yaşında ve burcundandır. Aslı İnandık doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Aslı İnandık Kimdir?, evi nerede?

2017 senesinin Nisan ayında Güldür Güldür Show’un 131. bölüm itibariyle kadrosuna dahil oldu.

Aslı İnandık, 1989 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümünden mezun oldu. Ana sanat dalı çello, zorunlu enstrümanı ise piyano olmak üzere 4 sene müzik eğitimi aldı. 2007 senesinde Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nde öğrenime başladı. Burada çello ve piyano öğrenimine 4 sene daha devam etti ve 2011 senesinde mezun oldu. 2012 senesinde başladığı Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro /Oyunculuk Bölümünde öğrenim görmeye başladı. 2014 senesinde öğrenimine ara verdi.

Aslı İnandık, 2011 senesinde Ankara Devlet Tiyatrosu’nda sahnelenen Arthur Miller’ın “Orkestra” adlı oyununda rol aldı. İnternet, tv, dublaj ve sinema projesinde yer aldı.

Aslı İnandık, 2013 senesinde açtığı Youtube kanalı aracılığıyla fenomen oldu. Yarattığı enteresan tiplemelerle büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Aslı İnandık, Biz Bir Aileyiz adlı skeçte İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Bahar Candan’ın taklidini yaptı.

Gülse Birsel’in araması ile Gülse Birsel‘in konusunu yazdığı, yönetmenliğini Jale Atabey’in yaptığı ve Altan Erkekli, Gupse Özay, İrem Sak, Sarp Apak, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Hasibe Eren, Rutkay Aziz, Beyazıt Öztürk, Öner Erkan, Derya Karadaş, Gönül Ülkü Özcan gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu Yalan Dünya dizisinin sonlarına doğru rol alma fırsatı yakaladı.

Aslı İnandık Star TV dizisi Yıldızlar Şahidim’de Canan Ergüder, Mesut Akusta, Berk Cankat, Özge Gürel, Yılmaz Gruda, Özgür Emre Yıldırım gibi oyuncularla birlikte rol alıyor.

Aslı İnandık, 2017 senesinin Nisan ayında Güldür Güldür Show‘un 131. bölüm itibariyle kadrosuna dahil oldu.

Aslı İnandık bunun yanında Piyano ve çello dersleri de vermektedir.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Yıldızlar Şahidim (Feraye)(TV Dizisi)
2017 – 2018 – Güldür Güldür Show (Tv. Programı)
2015 – Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat çok (Buket)(Sinema Filmi)
2014 – Yalan Dünya (TV Dizisi)
2013 – BKM Güldür Güldür (Gülşen) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu