Diziler

Aslı Sümen’den Sonra Bir Miss Turkey Güzeli Daha Kanal D’nin Baht Oyunu Dizisinde!

Aslı Sümen’den Sonra Bir Miss Turkey Güzeli Daha Kanal D’nin Baht Oyunu Dizisinde!, arayışı içine giren okurlarımız için Aslı Sümen’den Sonra Bir Miss Turkey Güzeli Daha Kanal D’nin Baht Oyunu Dizisinde! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aslı Sümen’den Sonra Bir Miss Turkey Güzeli Daha Kanal D’nin Baht Oyunu Dizisinde! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aslı Sümen’den Sonra Bir Miss Turkey Güzeli Daha Kanal D’nin Baht Oyunu Dizisinde!

Yönetmenliğini  Serdar Gözelekli ‘nin yapacağı, ARC Film’in yapımını üstüne aldığı ve Kanal D’de  yayınlanmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisinin kadro çalışmaları hızla sürdürmekte.  ARC Film aracılığıyla çalışmalarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu yaz boyunca ekranlarda olmak için gün sayıyor. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye sürdürmekte.

Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, İdris Nebi Taşkan gibi başarılı isimlerin olduğu diziye  son kez  2017 Türkiye Güzeli Aslı Sümen dahil olmuştu. Son edinilen bilgiye göre;  2005 Miss Turkey birincisi Hande Şubaşı da dizinin kadrosuna katıldı.

Hande Subaşı Baht Oyunu Dizisinde!

Manken, oyuncu ve son haftalarda şarkıcılığa soyunan Hande Subaşı bir önceki günlerde setlere dönmeye hazırlandığını söylemişti.  Hande Subaşı, “Yeni bir proje var. Ama söylemem doğru olmaz. Yakın gelecekte duyarsınız.” diyerek müjdeli haberi duyurmuştu. Subaşı’ nın Kanal D’nin romantik komedi türündeki yaz dizisi Baht Oyunu’na dahil olduğu bilgisine ulaşıldı.

Baht Oyunu Ne Zaman Başlayacak?

Baht Oyunu dizisi sete çıktı ve Haziran ayında Kanal D ekranlarında yayın yaşamına ekranlara gelecek.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün