Ateş Fatih Uçan Kimdir? Evi Nerede?

Ateş Fatih Uçan Kimdir? – Ateş Fatih Uçan Evi Nerede? – Ateş Fatih Uçan Nereli?

Ateş Fatih Uçan kimdir?, Ateş Fatih Uçan kaç yaşında?, Ateş Fatih Uçan evi nerede?, Ateş Fatih Uçan nerelidir? Ateş Fatih Uçan ev adresi?, Ateş Fatih Uçan kaç yaşında?, Ateş Fatih Uçan nerede oturuyor?, Ateş Fatih Uçan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ateş Fatih Uçan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 22.Haziran.1978 senesinde doğan Ateş Fatih Uçan şu an için 43 yaşında ve Yengeç burcundandır. Ateş Fatih Uçan doğum yeri ise Oltu, Erzurum olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Ateş Fatih Uçan Kimdir?, evi nerede?

Akasya Durağı dizisindeki Ali Kemal karakteri ile tanındı.

Ateş Fatih Uçan, 22 Haziran 1978 tarihinde Erzurum, Oltu’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun oldu.

Ateş Fatih Uçan, Haziran 2015 ayında Muğla’nın Menteşe beldesinde çekimlerine başladıkları, konusunu Onur Ünlü‘nün yazdığı ve Yağmur Ünal’ın yapımcılığını üstüne aldığı “Uzaklarda Arama” adlı filmin yönetmenliğini Türkan Şoray yaparken Ateş Fatih Uçan, Bahattin kişiliğini canlandırdı. Filmin oyuncuları ise Yağmur Ünal, Sevda Erginci, Doğa Konakoğlu, Eşref Kolçak, Tanem Sivar, Fırat Tanış, Kaan Urgancıoğlu, Suna Selen, Elif Atakan, Mustafa Uğurlu, Ekin Türkmen, Pınar Göktaş, Sercan Badur, Mehtap Bayri gibi oyuncular olmuştur.

Selçuk Yöntem‘in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı. Yarışmadan yalnızca 1000 TL para ödülü kazandı.

Ateş Fatih Uçan, 26 Aralık 2010 tarihinde Hülya Aksu ile evlendi.

27 Ekim 2017 tarihinde Acun Ilıcalı‘nın kanalı TV8‘de başlayan “Box’un Yıldızları” adlı Tv programına katıldı. Ünlülerin birbiriyle dövüşeceği bu yeni yarışma programına; Milli boksör Adem Kılıçcı, Bilgehan Demir ve Dilara Gönder sunuculuk yaparken erkek yarışmacılar Bülent Çetinaslan, Çılgın Sedat, Doğuş, Sami Levi, Şenol İpek, Ateş Fatih Uçan, Ramazan Kalyoncu, Baki Mercimek, kadın yarışmacılar Asena Onur Çakmak, Fulya Keskin, Aycan Demirci, Ayşıl Özaslan, Sahra Işık, Berna Canbeldek olacaktır.

Filmleri :
Yönetmen :
2016 – Rengarenk Yağmurlar (Yönetmen) (Kısa Film)

Oyuncu :
2015 – Uzaklarda Arama (Bahattin) (Sinema Filmi)
2015 – Heredot Cevdet Saati (Ölü) (Tv Programı) 2015
2015 – Avanak Dedektör (Sinema Filmi) 2015
2013 – 2014 – Fatih-Harbiye (Asım) (TV Dizisi)
2010 – Şefkat Tepe (TV Dizisi)
2008 – 2011 – Akasya Durağı (Ali Kemal) (TV Dizisi)
2007 – Boşanmak İstemiyorum (Kemal) (TV Dizisi)
2003 – Lise Defteri (Öğrenci) (TV Dizisi)
2000 – Dedelerimi Evlendirirken (Dede) (TV Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker