Bilgi

Atıl Atılgan Kimdir? Evi nerede? Kaç yaşında?

Atıl Atılgan Kimdir? Evi nerede? Kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Atıl Atılgan Kimdir? Evi nerede? Kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Atıl Atılgan Kimdir? Evi nerede? Kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Atıl Atılgan Kimdir? Evi nerede? Kaç yaşında?

Bodrum’da tertip edilen Bodrum Rallisi Ödül Töreni olaylı bir biçimde sonlanmıştı. Dün yaşanan silahlı kavgalı olayda oyuncu Mustafa Üstündağ’ın da aralarında olduğu 6 kişi gözaltına alındı.

TOSFED Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu yaptığı bilgilendirmede oyuncu Mustafa Üstüdağ cephesinin açıklamalarını yalanladı ve yaralanan Atıl Atılgan’ın sağlık durumuyla alakalı bilgi verdi.

Atıl Atılgan Kimdir?

Karya Otomobil Spor Kulübü Derneği Kulüp Başkanı Atıl Atılgan TOSFED başta olmak üzere farklı sektörlerden bir çok kişi ve kuruluşa iletişim danışmanlığı yapmaktadır.

Atıl Atılgan Olay Gazetesi’nde 1987 senesinde “Olay Motorsport” köşesini hazırlamaya başlamıştır. Daha sonra Oto Motor Spor, Carmen, Ralli Dünyası ve Auto Sport dergilerinde motorsporları muhabirliği ve yazarlık yapmıştır.

1995 senesinde Olay FM ile müziğe kayarak Ay Çarpması ve Dance Club isimli yabancı müzik programları ile müzik direktörlüğü yapmıştır.

Aynı zamanda Olay TV’de Canajans katkıları ile Özel Etap, 6.Vites isimli otomobil programlarını yapmıştır. Atılgan bunun bunun yanında Clip Club isimli yabancı video müzik programlarının yapımcılığı ve sunuculuğunu yapmıştır.

1997 senesinde Bursa Rallikos Yarışı’nın OLAY TV’den canlı yayınını sunmuştur. O dönem Bursa Otomobil Sporları Kulübü‘nün yönetim kurulu kullanıcı hesabı yapmıştır.

Opel Motorsport, Ford Rally Sport, Team Taksi ve Renault Performans Team takımlarında profesyonel olarak yarıştı.

Yılmaz Köprücü ile Türkiye Ralli Kategori 1 Şampiyonluğu ve Sınıf 3 Birinciliğini elde etti. 1999 sezonunda 2003 sezonunda Ethem Genim ile Renault Performans Team adına Türkiye Ralli Sınıf 7 Birinciliği’ni kazandı.

2006 Dünya Gençler Ralli Şampiyonası’nda Renault Sport Türkiye adına yarışan Fatih Kara-Cem Bakan çocukları ekibinin medya ve VIP ilişkilerini koordine etti.

TRT’de yayına giren Oto Gündem programında danışman olarak Türkiye Ralli Şampiyonası yarışlarında röportajlar, sunumlar yaptı ve programın modifiye bölümünü hazırladı.

Autodrom bünyesinde Karting Yaz Okulu’nda, 7-12 yaş arası onlarca insana temel karting eğitimi verdi.

2008 senesinde kendi şirketini kurarak medya ve iletişim danışmanlığı hizmetleri vermeye başladı. 9 senedir aa danışmanlık şifrketi ile TOSFED başta olmak üzere farklı sektörlerden bir çok kişi ve kuruluşa iletişim danışmanlığı yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün