Diziler

ATV Final Dizilerini Açıkladı! Beklenmedik Final Çok Üzecek!

ATV Final Dizilerini Açıkladı! Beklenmedik Final Çok Üzecek!, arayışı içine giren okurlarımız için ATV Final Dizilerini Açıkladı! Beklenmedik Final Çok Üzecek! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız ATV Final Dizilerini Açıkladı! Beklenmedik Final Çok Üzecek! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

ATV Final Dizilerini Açıkladı! Beklenmedik Final Çok Üzecek!

ATV final kararını verdi. ATV Akıncı, Kardeşlerim, Edho, Hercai, Maraşlı, Bir Zamanlar Çukurova dizilerinden hangilerinin fişini çekti?

Sezona reyting birincisi olarak başlayan kanallardan ATV yeni sezon öncesi temizliğe başladı. ATV fişini çekeceği dizileri tespit etti. Lakin bu seçimler kanala pahalıya patladı. Final söylentisini duyan dizilerin hayranları kanalı telefon yağmuruna tuttu.

Sezon finali öncesi kanallar düşük reytingleri dizilerini bir bir bitirme kararına geçti. ATV’de fişini çekeceği dizileri tespit etti. Lakin final kararı dizilerin fanlarını tatmin etmedi.

Reyting birincisi EDHO, Maraşlı ve Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon onayını alırken diğer diziler için toplantılar sürdürmekte.

KESİN FİNAL YAPACAK DİZİLERİNİ BELİRLEDİ 

2019 senesinde başlayan ve reyting listesinde zirvede bulunan Hercai dizisi ATV’nin ilk fişini çektiği dizilerden biri oldu. Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in olduğu Hercai dizisi yeni sezon onayını almayarak ekranlara elveda diyecek.

Dizinin fanları dünden beri ATV’nin telefonlarını kitlese de kanal geri adım atmayacak. Dizinin fanları bugün de Müge Anlı programının telefonlarını kitledi. Lakin kanal kararını verdi. Hercai dizisi final yapacak. Kanal yeni sezon dizilerinin startını verdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün