Diziler

Avlu Dizisine Yeni Sezon Katılan Oyuncular Kimler?

Avlu Dizisine Yeni Sezon Katılan Oyuncular Kimler?, Dizi haberleri kategorimizde Avlu Dizisine Yeni Sezon Katılan Oyuncular Kimler? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Avlu Dizisine Yeni Sezon Katılan Oyuncular Kimler? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Avlu Dizisine Yeni Sezon Katılan Oyuncular Kimler?

Star TV ekranlarının perşembe akşamları yayına giren ve bi hayli bi hayli beğeni alan dizisi Avlu yeni sezonda da kaldığı yerden fırtına gibi esecek görünüyor. Reytinglerde son haftalarda aldığı birincilik ile bi hayli adından söz ettiren bi hayli beğeni alan dizi Avlu yeni 2. sezonda yeni bir oyuncuları kadrosuna almaya bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Son zamanda birden çok oyuncunun girip çıktığı ve başrollerdeki oyuncuların bile basit bir şekilde çıkabildikleri Avlu dizisinde kimsenin gözünün yaşına bakılmazken dizinin heyecan veren öyküsü de git gide ilgi çekmeye başladı. Çıkan oyuncuların yerinin doldurulması için daha iyi oyuncular ile yapılan görüşmeler diziye yeni katılımları bununla birlikte getirdi.

Limon Film’in yapımcılığını üstüne aldığı Avlu dizisine yeni sezonda yeni isimler katılacak. Avlu dizisinde başrolleri Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi tecrübeli oyunculukları ile ön plana çıkan isimler üstlenirken diziye yeni sezonda psikopat cezaevi müdüresi rolü için yapımcının Hülya Avşar’a teklif götürdüğü bilgisine ulaşıldı. Bakalım yeni sezonda bu rolde kimi izleyeceğiz?

Avlu’ya yeni 2. sezonda katılan oyuncuları sizlerle paylaşmak istedik. Avlu dizisi sezon finalinin ardından müdirenin değişeceği açıklamalmuştu. Avlu dizisi yeni müdiresi için Hülya Avşar’la anlaşılamadı. Avlu dizisi yeni sezonunda hapishane müdiresi kim olacak? Avlu dizisi ilk sezonunda cezaevi müdiresi rolünde Deniz Barut yer alıyordu. Deniz Barut’un cezaevi son isyanında onun görev yeri değiştirildi ve yerine yeni bir isim geldi. Avlu dizisi yeni sezonda cezaevi müdiresi olan isim Nergis Öztürk oldu.

Cezaevi Müdiresi Zerrin – Nergis Öztürk Kimdir?

25 Mayıs 1980 senesinde İzmit Kandıra’da dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesinde İleri Oyunculuk Bölümü’nde Yüksek Lisans yapan oyuncu Nergis Öztürk birden çok dizi ve filmde rol aldı. Nergis Öztürk Cemal Toktaş ile evlidir.  Körfez Ateşi, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, Barda, Kızlar Yurdu dizi ve film projelerinde yer aldı. Hatırla Sevgili dizisindeki Ayla kişiliği ile çok beğenilmişti. Avlu dizisinde Hapishane müdiresi Zerrin rolünde oynayacak.

AVLU DİZİSİ YENİ SEZON CEZAEVİ MÜDİRESİ ZERRİN KİMDİR  BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Avlu dizisinde yeni sezonda Hapishane müdiresi Zerrin rolünde oynayacak olan Nergis Öztürk 2007 yılı yapımı Karayılan dizisi ve 2009 senesinde Kıskanmak filminde oynadı ve buradaki rolü aracılığıyla Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü aldı. Atlıkarınca, Doktorlar, Gişe Memuru yapımların rol almıştır. 2012 senesinde vizyona giren Yeraltı filminde oynadı.

2012 Böyle Bitmesin dizisinde Nisa Komiser kişiliğiyle büyük beğeni aldı. X. Lions Tiyatro Ödülleri’nde Didem Balçın ile en iyi komedi kadın oyuncu ödülünün sahibi olmuştur. 2017 Nergis Öztürk bir komedi yapımı olan Bu Sayılmaz’da rol aldı.

Avlu dizisi Yeni Sezon Doktor Ayşegül Kimdir?

Avlu dizisi Ayşegül neden hapishaneye düştü? Ayşegül hastanede yapmış olduğu bir evrakta sahtecilik yüzünden hapishaneye düşmüştür. Avlu dizisine katılan yeni oyuncunun detaylarını de sizlerle sunacağız.  Avlu dizisindeki Ayşegül Doktor aslında iyi bir insan. İyi insan olmasına rağmen hayat ona çok acımasız davranıyor bu yüzden de kendini hapishanede bulur.

AVLU DİZİSİ YENİ SEZON AYŞEGÜL DOKTOR BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN…

Doktor Ayşegül hapishanede boş durmaz ve doktorluğun verdiği sorumlulukla ceza evinin acil yardım ekibini oluşturur ve görev yapar. Ayşegül Doktor İçeride olan sağlık sorunu yaşayan herkese yardımcı olmaktadır. Ayşegül doktorluğun bunun yanında herkesin sevdiği ve yardımsever olarak gördükleri bir karaktere hayat vermektedir.

Avlu dizisi yeni sezon Heves Kimdir Bilgileri

Avlu dizisi yeni sezonunda Heves uyuşturucu bağımlısı güzel bir genç kızdır. Heves neden hapishaneye düştü? Heves güzelliğini yararlanmak isteyen bir erkek yüzünden hapishaneye düşer. Heves uyuşturucunun etkisindeyken kötü niyetli bir adam ondan yararlanmak ister. Lakin uyuşturucunun etkisindeyken de katil olur ve adamı öldürür.

Avlu Heves Kimdir Bilgileri Resimleri

Avlu Heves Kimdir Bilgileri Resimleri

AVLU DİZİSİ YENİ SEZON HEVES KİMDİR BİLGİLERİ TIKLAYIN…

Avlu dizisi yeni sezonunda Heves kendini korurken suç işlediği için koruma işi cinayetle sonuçlanır. Kendine tecavüz etmek isteyen erkeği öldürdüğü için suçludur. Uyuşturucu etkisindeyken cinayet işlediği için ceza alır. Heves hapishaneye girince kimin tarafında olacak? Azra’nın aracılığıyla mı yoksa Deniz’in tarafında mı? Heves’in uyuşturucu bağımlılığından yararlanarak onu kendi tarafına çekmek isteyebilir Azra.

Avlu dizisine yeni 2. sezonda doping suçundan hüküm giyen milli sporcu Bade, hırsızlıktan hapse düşen Derya, evrakta sahtecilikten ceza alan doktor Ayşegül, tecavüzcüsünü öldüren uyuşturucu bağımlısı Heves, anneannesinin ve 1 haftalık bebeğinin katili olan masum yüzlü İpek, kiralık katil Leyla ve kurye Özge karakterleri dahil olacak.

Avlu Yeni Sezon Tülay kişiliği (Yağmur Çağlan)

Yağmur Çağlan Avlu dizisine katılan son isimlerden biri olma özelliğini taşır. Yeni sezonda Avluda Tülay kişiliğine hayat verecek olan Yağmur Çağlan son oynamış olduğu tiyatro oyununda da olduğu gibi başarılı bir tiyatrocudur. Yağmur 1989 Kırıkkale doğumludur. Yağmur Çağlan Artiz Mektebi programında bir süre görev almıştır.

Avlu Yeni Sezon Tülay kişiliği (Yağmur Çağlan)

Avlu Yeni Sezon Tülay kişiliği (Yağmur Çağlan)

Avlu dizisi yeni sezon doping suçundan hüküm giyen milli sporcu Bade

Avlu dizisi hırsızlıktan hapse düşen Derya

Avlu dizisi yeni sezon anneannesinin ve 1 haftalık bebeğinin katili olan masum yüzlü İpek

Avlu dizisi yeni sezon kiralık katil Leyla ve kurye Özge karakterleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu