Diziler

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması)

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması), Dizi haberleri kategorimizde Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması) ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması) sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması)

Hani derler ya coştu bir kere durulmaz artık diye, o hesap Es Film yapım şirketi de bu yeni sezonda 2018-2019 da adeta coştu ve dur durak bilmeden yeni dizi ve programlara yöneldi. Daha önce Filinta,İsimsizler ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Es Filmin son dizisi uyarlama olacak ve adı Ay ve Güneş olarak belirlendi.

Ay ve Güneş Dizisi dizisi yeni bir uyarlama olacak ve önümüzdeki günlerde dizi ile alakalı çalışmalara Es Film hemen başlıyor. Yeni sezonda servis edilmek üzere Ay ve Güneş Dizisinin bir an evvel oyuncu kadrosunun belirlenmesi ve diziye dahil olacak oyuncuların seçilmesi için cast çalışmaları yapılmaya başlandı bile.. Ay ve Güneş Dizisi oyuncuları başrollerde kimlerin bulunacağı kesinleştikçe siz değerli okurlarımıza yazacağız.

Ay ve Güneş Dizisi  Haberleri:  Daha önce Kanal 7 ekranlarında yayına giren ve bi hayli sevilip büyük hayran kitleleri görülmektediran Hint dizisi Bir Garip Aşk (Iss Pyaar) ‘ın yayın haklarını eline alan Es Film benzer bir diziyi ortaya koyarak Türk dizi sektörüne kazandırmak istiyor. Ay ve Güneş Dizisi işte Bir Garip aşk dizisinin Türk versiyonu olacak. Bu diziyi Eda Tezcan ve Feraye Şahin’e uyarlatıyor Es Film ve hemen oyuncu seçmelerine ekranlara gelecek..

Ay ve Güneş Dizisi oyuncuları konusu

Ay ve Güneş Dizisi oyuncuları konusu

Daha önce Bir Garip Aşk kanal 7 de yayınlanmış ve bi hayli bi hayli beğeni alan dizi reytingleri zorlamıştı. Yeni uyarlanacak olan Ay ve Güneş Dizisinin Hangi kanalda yayınlanacağı belli değil şuan için. Lakin birden çok dizisi final yapan Fox tv de yahut show tv de ekrana gelebilir Ay ve Güneş Dizisi.. Zamanla hangi kanalda ve ne zaman başlayacağını siz değerli okurlarımıza duyuracağız yeni dizi Ay ve Güneş’in..

Bir Garip Aşk Uyarlaması Ay ve Güneş Dizisi Hakkında bilgiler:

Yeni sezonda Es filmin hazırlayacağı ve bi hayli güzel bir aşk öyküsünün konu edindiği Ay ve Güneş Hint sinemasının ülkemize bir kazancı olarak görülebilir. Arnav ve Kuşhinin ölümsüz aşkını konu edinen Bir Garip Aşk dizisi çok sevilip tutulmuş ve ardından senelerca araştırılan Hint dizi furyası başlamıştı. Kültürel ve sosyal olarak ülkemize andıran Hint dizileri kanal 7 de yayınlanmış ve çok beğenilmişti. Tutkulu bir aşk öyküsünü anlatan Bir Garip Aşk dizisi Hindistan’da 2011’de yayına girerek 398 bölüm yayınlanmış, Bir Garip Aşk dizisinin erkek başrol yıldızı Barun Sobti 2016’da ülkemizi ziyaret etmişti.

Bir Garip Aşk Uyarlaması Ay ve Güneş Dizisi ne zaman hangi kanalda

Bir Garip Aşk Uyarlaması Ay ve Güneş Dizisi ne zaman hangi kanalda

Bakalım yeni dizi Ay ve Güneş Dizisi Konusu ve Özeti ile nasıl bir tepki bulacak sevilecek mi yoksa orjinalini tutmaz diye ilgi görmeyecek mi zamanla öğreneceğiz.. Ay ve Güneş Dizisine dair tüm Haberleri  dizi ile alakalı gelişmeleri Konusu ve Özeti ile ilgili araştırılan herşeyi siz değerli okurlarımıza yazmaya devam edeceğiz. Bir Garip Aşk Uyarlaması olan Ay ve Güneş Dizisi için dizihaberi.tv sitemizi takip edin lütfen..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün