Diziler

Ayak İşleri Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri (Gain Medya)

Ayak İşleri Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri (Gain Medya), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Ayak İşleri Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri (Gain Medya), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Ayak İşleri Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri (Gain Medya) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Ayak İşleri Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri (Gain Medya)

Dijital platformun öncülerinden olan Gain medya ayak işleri isimli yeni bir diziyi hazırlıyor. Bizde bu yazımızda ayak işleri dizisinin oyuncu kadrosunu kadın bir erkek başrol oyuncularına dizi ile alakalı bilgileri siz değerli okurlarımıza yazmak istiyoruz. Ayak işleri dizisinin oyuncuları kimler Ayak işleri dizisi ne zaman yayına girecek kaç bölüm sürecek gibi merak edilen bilgiler burada.

Ayak işleri dizisi oyuncu kadrosu

Ayak İşleri Dizisi Oyuncu KadrosuGain medya aracılığıyla hazırlanan ayak işleri dizisinin oyuncu ekibinde bulunan Çağlar Çorumlu, Caner Özyurtlu ve Güven Murat Akpınar gibi oyuncular yer alıyor. Hazırlık çalışmaları devam eden ve son kez kusursuz isimli dizi ile karşımıza gelen Cem Karcı’nın yönetmenliğinde hazırlanacak olan ayak işleri dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler geldikçe buradan paylaşmaya çalışacağız. İşte ayak işleri dizisinin kesinleşen oyuncu kadrosu;

Çağlar Çorumlu

Ayak işleri dizisinin erkek başrol oyuncusu Çağlar Çorumlu oldu. Daha önce bir çok dizide karşımıza çıkan ve yaptığı programlar ile adından çok fazla söz ettiren Çağlar Çorumlu 1977 senesinde Amasya’da dünyaya geldi. Öğretmen bir anne babanın oğlu olan Çağlar Çorumlu Eskişehir’de yüksek öğrenim gördüğü senelerda tiyatroya merak saldı ve almış olduğu eğitimler ile ardından İstanbul’da kendi tiyatrosunu kurdu. Birçok dizi, film ve program ile adı özdeşleşen Çağlar Çorumlu özellikle Güldür Güldür programındaki Şevket kişiliği ile seyircinin gönlünde taht kurdu. En son babam çok değişti isimli dizide rol alan Çağlar Çorumlu ayak işleri dizisinin de başrol oyuncusu oldu.Çağlar Çorumlu Ayak İşleri Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Caner Özyurtlu

Caner Özyurtlu Çağlar Çorumlu ile birlikte ayak işleri dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. 1986 senesinde İstanbul’da doğan Caner Özyurtlu önceden bir çok dizi ve filmde rol aldı. İlk olarak 2002 senesinde Dadı isimli dizide karşımıza çıkan ardından da hayat bilgisi dizisi ile tanıdığımız Caner Özyurtlu 2014 senesinde Ulan İstanbul dizisinde ve 2016 senesinde da deli saçması isimli filmde karşımıza gelmişti. Ayak işleri isimli dizinin oyuncu kadrosuna katılan Caner Özyurtlu Gain medya ile dijital platforma da dizi çekmiş olacak. Caner Özyurtlu ayak işleri dizisinde hangi kişiliği canlandıracak belli olunca yazacağız.

Güven Murat Akpınar

Güven Murat Akpınar ayak işleri dizisinin oyuncuları arasına katıldı. 1988 senesinde Ardahan’da Doğan Güven Murat Akpınar İstanbul üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde eğitim görmüş ve dizi dünyasına ilk kez Suskunlar dizisi ile adım atmıştır. Daha sonra Urfalıyam ezelden, boynu bükükler ve İstanbullu gelin gibi dizilerde de rol alan Murat Akpınar ayak işleri dizisi ile anlaşmaya vardı. Ayak işleri dizisinde Güven Murat Akpınar hangi karakterde olacak belirlendiğunda buraya ekleyeceğiz.Güven Murat Akpınar Gainde Ayak İşleri Dizisinde

Ayak işleri dizisi ne zaman başlayacak

Gain medyada yayına girecek olan ayak işleri dizisinin oyuncu seçme çalışmaları devam ediyor. Hazırlıklar bittikten sonra 2021 Mayıs yahut Haziran ayı gibi çekimlerine başlayacak olan ayak işleri dizisinin yaz aylarında yayına girmesi hedefleniyor. 2021 senesinde bir çok dijital platform yeni diziler ile üye toplamaya çalışırken Gain medyada Ayak işleri dizisi ile ve Çağlar Çorumlu gibi mühim bir güldürü ustasıyla bakalım üye sayısını artırabilecek mi zamanla göreceğiz. Ayak işleri dizisinin kesinlikle başlama tarihi belli olunca fragman ile birlikte buraya yazacağız.

Gain medya ayak işleri dizisi nerede çekiliyor?

Gain medyada yayına girecek olan ayak işleri dizisinin çekimleri halen başlamadı fakat dizinin İstanbul’da çekilmesi bekleniyor. Zaten son haftalarda koronavirüs salgını sebebiyle uygulanan önlemler gereği şehirlerarası yolculuklara izin verilmeyişi sebebiyle bir çok dizi İstanbul’da çeşitli mekanlarda özellikle de Beykoz’da bulunan dizi film platosunda çekimlerini yapıyor.

Ayak işleri dizisi yorum ve görüşleri

Dizi halen başlamadı fakat başladığı yahut fragmanı çıktığı zaman ayak işleri dizisi ile alakalı yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, diziyi nasıl bulduğunuzu merak eden seyircilerimize aktarabilirsiniz. Ayak işleri dizisi oyuncu kadrosu ve bilgileri ile ilgili siz değerli okurlarımıza kısa bilgiler verdik. Sizlerde ayak işleri dizisi ile alakalı yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Not:2021 senesinde başlayacak diziler konumuza da göz atmanızı istedik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün