Biyografi

Aykut Elmas Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Aykut Elmas kimdir?, Aykut Elmas kaç yaşında?, Aykut Elmas evi nerede?, Aykut Elmas nerelidir? Aykut Elmas ev adresi?, Aykut Elmas kaç yaşında?, Aykut Elmas nerede oturuyor?, Aykut Elmas nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Aykut Elmas hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Şubat.1991 senesinde doğan Aykut Elmas şu an için 30 yaşında ve Kova burcundandır. Aykut Elmas doğum yeri ise Kütahya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise YoutuberInfluencer olarak devam ettirmektedir.

Aykut Elmas Kimdir? – Aykut Elmas Evi Nerede? – Aykut Elmas Nerede Oturuyor?

Aykut Elmas Kimdir?, evi nerede?

Aykut Elmas, 15 Şubat 1991 tarihinde Kütahya‘da öğretmen bir babanın ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Murat adında bir kardeşi mevcuttur. Kütahya’nın Tavşanlı beldesinde Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Ardından 2010 senesinde üniversite eğitimi için İzmir’e giderek Ege Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünde okumuştur.

Aykut Elmas, çektiği vine videoları ile beğeni kazanarak sosyal platformda ilgi ile izleniyor. Aykut Elmas İzmir’de öğrenci evinde kaldığında, ilk başlarda dostları Halil İbrahim Göker ve Uğur Can Akgül ile zamanlarıni değerlendirmek adına çektiği videoları sosyal ağlarda yayılması ile tanınmaya başladı. İnfluencer olarak çalışmaktadır.

Aykut Elmas, 2016 senesinde konusunu yazdığı “Nasıl Yani” adlı filmde Burak Kut, Halil İbrahim Göker, Uğur Can Akgül, Serkan Öztürk, Yüksel Ünal ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2020 – Kayıt Dışı (Sinema Filmi)
2016 – Nasıl Yani (Tahir) (Sinema Filmi)
2015 – Sihirbazlık Okulunda Bir Türk (Sinema Filmi)

Senaryo :
2016 – Nasıl Yani (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün