Biyografi

Aylin Coşkun Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Aylin Coşkun kimdir?, Aylin Coşkun kaç yaşında?, Aylin Coşkun evi nerede?, Aylin Coşkun nerelidir? Aylin Coşkun ev adresi?, Aylin Coşkun kaç yaşında?, Aylin Coşkun nerede oturuyor?, Aylin Coşkun nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Aylin Coşkun hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1976 senesinde doğan Aylin Coşkun şu an için 45 yaşında ve burcundandır. Aylin Coşkun doğum yeri ise Hofheim, Almanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelŞarkıcı olarak devam ettirmektedir.

Aylin Coşkun Kimdir? – Aylin Coşkun Evi Nerede? – Aylin Coşkun Nerede Oturuyor?

Aylin Coşkun Kimdir?, evi nerede?

2015 senesinde “Star Ben” adlı albümü piyasaya çıktı.

Aylin Coşkun, 1976 senesinde Hofheim, Almanya’da doğmuştur. 15 yaşında iken ailesi ile birlikte İzmir‘e göç etti. Lise eğitimini İzmir Cumhuriyet Kız Meslek Lisesinde bitirdi.

1997 senesinde Miss Globe Türkiye güzeli seçildi. Türkiye güzeli seçildikten sonra İstanbul’a yerleşti. Model ve manken olarak çalışmaya başladı. Bir yandan da Sadri Alışık Tiyatro Akademisi’nde oyunculuk ve tiyatro eğitimleri aldı. Bir dönem özel bir Televizyon kanalında program sunuculuğu calışmalarında bulundu.

Çocuk yaştan beri müziğe olan ilgisi sebebiyle Erdem Siyavuşgil ve Meltem Taşkıran gibi hocalardan eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi-Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu. Mezun olunca “Masal” isimli ilk albümünü piyasaya çıkardı.
İlk albümünün sonrasında fazla zaman kaybetmeden “Tam Zamanı” adlı ikinci albümünü çıkardı. 3. Albümü olan ‘’Marka’’ ile deyim yerindeyse ‘’zirve’’ yaptı. Kendisiyle özdeşleştirdiği bir terim olan ‘’marka’’yı uzun uğraşlar neticesinde dolu dolu bir albüm haline getiren başarılı sanatçı, bu çalışması ile müzik dünyasının ve müzik severlerin dikkatlerini bir kez daha üzerine çekti.

Aylin Coşkun, 2015 Ağustos ayında piyasaya çıkan “Star Ben” adlı albümünün “Akrep İğnesi” şarkısına Yunanistan’da klip çekti. Haris Hadovic yönetmenliğinde harika bir klip çeken başarılı sanatçı, klipteki kareografiler ve danslar içinse Beyonce Knowles, Rihanna ve Justin Timberlake gibi dünyaca ünlü isimlerin dans ve “Careography Choch”luğunu üstlenen Hamza Haimami ve Miroldo Van Gendeen’ın kapısını çaldı. Yaklaşık 70 kişilik bir ekiple 25 saat süren çekimler esnasında Hollywood’a özgü çekim teknikleri ve özel ekipmanlar kullanıldı.

Aylin Coşkun, 2005 senesinde Mesut Uçakan‘ın yönetmenliğindeki “Anne ya da Leyla” adlı sinema filminde de başrolde oynadı.

Aylin Coşkun, “Ac Production” isimli bir yapım şirketi kurmuştur.

Albümleri :
2004 – Masal
2006 – Tam Zamanı
2012 – Marka
2014 – Paspas (single)
2014 – Çalkala (single)
2015 – Star Ben

Filmleri ve Dizileri :
2005 – Anne ya da Leyla (sinema filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün